Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Infraview Solutions distribueert Tangram

07 januari 2003 - 09:11ActueelInnovatie & TransformatieInsight

Infraview Solutions verkrijgt distributierechten voor de Benelux van Tangram Enterprise Solutions, softwareleverancier van Asset Insight (asset tracking) en Enterprise Insight (asset management).

Infraview Solutions kondigt aan de distributierechten voor de Benelux te hebben verkregen van de softwareoplossingen van Tangram Enterprise Solutions Inc. (OTCBB: TESI). Tangram is de bronleverancier van softwareoplossingen als Asset Insight (asset tracking) en Enterprise Insight (asset management).

De ervaringen van de afgelopen drie jaar hebben voormalig directeur sales & marketing van Peregrine Systems, Michel Ham, aangezet tot het oprichten van Infraview Solutions B.V.. Infraview biedt werkende IT asset management software-oplossingen die klanten helpen meer te halen uit de huidige infrastructuur. IT asset management is het fysiek en financieel managen van IT bedrijfsmiddelen gedurende de economische levenscyclus.

“Juist in het huidige economische klimaat is er behoefte aan oplossingen die daadwerkelijk helpen bij het terugdringen van de kosten in organisaties. IT asset management geeft organisaties antwoord op vragen als: Welke IT assets hebben wij?; Waar bevinden ze zich?; Wie heeft ze in gebruik?; Wat kosten ze de organisatie?; Zijn ze afdoende beveiligd?; Dragen ze überhaupt bij aan mijn bedrijfsdoelstellingen?.”Aldus Michel Ham, Algemeen Directeur en oprichter van Infraview Solutions. “Implementatie van IT asset management oplossingen levert in het eerste jaar reeds een kostenbesparing op tot 30% per asset en tijdens de resterende economische levensduur nog eens zo’n 10% per jaar. Ieder management team zou een visie moeten hebben op IT asset management, wetende dat effectiviteit en efficiency van een organisatie in grote mate wordt bepaald door de kwaliteit van de IT infrastructuur.”

“De Benelux is een belangrijke markt voor Tangram. Wij hebben reeds een aantal grote internationale klanten met een Nederlands hoofdkantoor en verwachten dat wij in deze markt een grote toegevoegde waarde te kunnen bieden met de Tangram oplossingen en onze sterke klantgerichte aanpak,” aldus Ron Nabors, senior vice president en chief marketing officer. “Michel Ham en zijn team bij Infraview hebben veel ervaring in de IT asset management markt en delen met Tangram waarden als ondermeer integriteit en klantgerichtheid. Wij geloven dat dit een uitstekende zet is voor beide organisaties waar onze klanten nog veel jaren profijt van zullen hebben.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cybersec Bert Hubert Sander Hulsman
    Innovatie & Transformatie

    Bert Hubert: Stimulering doorbraaktechnologie moet echt nationaal

    Cloud & Infrastructuur

    Computable Kerstpuzzel 2025 ‘Van A tot Z’

    Innovatie & Transformatie

    ASML voert Computable 100 aan

    Innovatie & Transformatie

    Expertisecentrum bij Groningse ai-fabriek opent al in april

    Data & AI

    Gen-ai zet digitale transformatie in de hoogste versnelling 

    Financiële dienstverlening

    EU-landen akkoord over digitale euro

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs