Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Zeven Demon-resellers behalen ‘Halo Partner’-status

02 maart 2005 - 10:46ActueelInnovatie & TransformatieDemon Internet
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Demon heeft zeven resellers de Demon 'Halo Partner'-status toegekend voor de resultaten die in 2004 zijn behaald. De bijbehorende awards worden ieder jaar uitgereikt aan resellers die bovengemiddelde prestaties leveren.

De resellers die dit jaar een award hebben ontvangen voor hun uitmuntende prestaties zijn: Amend Consultancy & Solutions, CSS Solutions, Fiscameron, Nemesys, Allinco, Dewi en Infotheek Networks.

Voor het verkrijgen van de Demon Halo Partner-status is niet alleen de omzet die de reseller genereert belangrijk, maar ook de inzet en motivatie van de aangesloten wederverkopers. De uitkering van een eindejaarsbonus en extra operationele en financiële ondersteuning op het gebied van marketing zijn voordelen waarvan de Demon Halo Partners profiteren.

Volgens Jack van der Velde, algemeen directeur bij Amend Consultancy & Solutions, dat onderdeel is van Unit 4 Agresso, is het belangrijk om met leveranciers samen te werken die een goede kwaliteit kunnen leveren. ‘Amend adviseert haar klanten gebruik te maken van Demon-producten. In een dergelijk partnership moet je vertrouwen in elkaars kennis en kunde hebben. Het is goed dat Demon haar waardering voor de samenwerking uitspreekt en wij zijn er trots op dat we deze status hebben bereikt.’

‘Vanaf februari 2005 gelden strenge criteria voor het in aanmerking komen voor de Demon Halo Partner-status,’ zegt Philip van Leeuwen, reseller manager bij Demon. ‘Op basis van die criteria hebben wij dit jaar zeven partners deze status toegekend. Wij rekenen erop dat volgend jaar zelfs meer dan zeven partners de Halo Partner-status zullen ontvangen. Als ik kijk naar de meest recente prestaties in het nieuwe jaar dan ziet het er veelbelovend uit.’

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Digital twin
    OpinieCloud & Infrastructuur

    Digital twins beloven revolutie in netwerkbeheer en cybersecurity

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Over de flexibiliteit van de cloud en de kracht van ai

    Vrouwe Justitia
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Rechtbank wijst zaak van oud-hoogleraar ICT tegen UWV af

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Dit zijn de 10 digitaal best presterende organisaties!

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Wie zijn dé diversiteitsleider en hét digitale talent?

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Rotterdamse haven in de kijker bij Computable Awards België

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Marco Gouw - Country Manager Veridas

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Geverifieerd, Echt en Betrouwbaar: Waa...

    Door Marco Gouw, Country Manager DACH & BENELUX bij Veridas Digitale transformatie heeft het makkelijker dan ooit gemaakt om een...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs