Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Symbol en Zebra breiden overeenkomst uit naar EMEA

18 maart 2005 - 12:13ActueelCloud & InfrastructuurSymbolZebra
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Symbol Technologies en Zebra Technologies breiden hun bestaande strategische partnerovereenkomst uit naar de EMEA-regio.

De samenwerking betreft geïntegreerde oplossingen met mobiele en draadloze producten van zowel Zebra als Symbol, gericht op het verhogen van de productiviteit en het verlagen van de kosten bij eindgebruikers op het gebied van barcode-scannen en -printen.

De bedrijven zullen industriespecifieke oplossingen ontwerpen, vermarkten en verkopen via gezamenlijke kanaalpartners. Symbol en Zebra hadden al een overeenkomst in de VS. De uitbreiding van de samenwerking ondersteunt de go-to-market-strategie van beide bedrijven om via value-added resellers, softwareontwikkelaars en system integrators complete oplossingen aan de eindgebruikers aan te bieden. Beide partijen kunnen dankzij de samenwerking profiteren van elkaars distributienetwerk, marketingprogramma’s en kanaalpartners in EMEA. Ze gaan ook samenwerken op het gebied van nieuwe markten zoals RFID.

‘Door in EMEA intensiever samen te werken met Symbol, krijgt Zebra een beter inzicht in de diverse markten,’ zegt Rod Rodericks, managing director van Zebra. ‘Hierdoor kunnen we nieuwe producten ontwikkelen die bedrijfsprocessen verbeteren en de waarde voor de klant verhogen. Zebra breidt zich steeds verder uit in de EMEA-regio en dankzij de relatie met Symbol komen we meer in contact met de eindgebruikers.’

Zebra en Symbol beginnen met het aanbieden van mobiele en draadloze printoplossingen op basis van Symbols MC9000, MC3000 en MC50 handheld computers en Zebra’s Cameo, QL-serie en de nieuwe RW420 mobiele, draagbare printers. Door het gebruik van een on-demand scan- en labeloplossing van Symbol en Zebra, kon TNT Express significante tijdsbesparingen behalen, groeide de productiviteit en flexibiliteit en daalde het foutgemiddelde. Elke medewerker kreeg een barcode-scanner en mobiele labelprinter en werd zo een zelfstandig goederenontvangst-centrum. De klanttevredenheid steeg en de implementatie kende een ROI van slechts vier maanden. Theo van Alst van TNT Express: ‘Met deze mobiele oplossing is ons proces efficiënter en effectiever geworden. Niet alleen de klanttevredenheid is gestegen, ook onze werknemers werken in vriendelijkere omstandigheden.’

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Soevereine cloud: regie behouden

    Hoe krijg je grip op data, compliance en continuïteit in een geopolitieke realiteit

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Almere staat bij Barcelona op de kaart, weer overname TMC (en meer)

    Security & Awareness

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    Security & Awareness

    MWC26: Fraude-explosie dwingt telecomsector tot harde veiligheidsaanpak

    Overheid

    Gemeenten werken aan nieuwe massaovereenkomst met Microsoft

    datacenter groei
    Cloud & Infrastructuur

    Einde van de budgetlaptop: geheugen te duur geworden

    Cloud & Infrastructuur

    Vodafone dringt tijdens MWC26 aan op meer samenwerking in de ruimte

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs