Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Functionaliteit van SSA Global’s vlaggenschip SSA ERPLN aanzienlijk uitgebreid

05 april 2006 - 09:16ActueelIT Strategy & GovernanceSSA
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

SSA Global™ (NASDAQ: SSAG), een toonaangevende, wereldwijd opererende leverancier van bedrijfssoftware en -services, heeft bekendgemaakt dat de nieuwste release van SSA ERPLN nu algemeen beschikbaar is. Dit betreft een aanzienlijke upgrade van SSA Global's Enterprise Resource Planning (ERP)-oplossing voor discrete en hybride productie.

De nieuwe release van SSA ERPLN biedt extra functionaliteit op het gebied van logistiek, financiën, projecten, planningen, inkoop, verkoop en services en is een belangrijke mijlpaal in de strategie van SSA Global die ten doel heeft om ondernemingen te helpen meer inzicht te krijgen in en beter in te spelen op de eisen en wensen van klanten. Dit is mogelijk door gebruik te maken van een flexibele en op standaards gebaseerde IT-infrastructuur.

“De nieuwe release van SSA ERPLN zorgt ervoor dat onze klanten nog beter in staat zijn hun investering in IT te waarborgen door meer gebruikersgemak en meer inzicht in de operationele bedrijfsvoering en planning,” zegt Cory A. Eaves, chief technology officer bij SSA Global. “Tijdens de ontwikkeling van deze nieuwe release hebben wij goed gekeken naar de eisen en wensen van onze klanten. Wij houden ons daarvan steeds op de hoogte via verschillende kanalen, waaronder het terugkoppelingsprogramma ’Voice to SSA Global’. Veel verbeteringen zijn rechtstreeks het resultaat van specifieke klantaanvragen.”

SSA ERPLN is gebaseerd op een state-of-the-art technologie-architectuur, die voorziet in een webgestuurde gebruikersinterface. Deze architectuur maakt het voor klanten eenvoudiger om over te schakelen op een servicegeöriënteerde architectuur en integraties met andere systemen te leggen op basis van standaards. SSA ERPLN biedt geavanceerde productiefuncties, vooral voor de discrete productie.

De nieuwe release omvat specifieke oplossingssjablonen voor de belangrijkste branches, waaronder hi-tech en zware machines & industriële apparatuur, en vergroot de wereldwijde inzetbaarheid van SSA ERPLN door de nieuwe ingebedde localisaties voor Zuideuropese landen en Japan. Bovendien beschikt SSA ERPLN over een intuïtief grafisch planbord, wat de werkzaamheden van planners aanmerkelijk verlicht. Dit naast een reeks andere functies.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Security & Risk

    Ahold Delhaize erkent hack en doet alsnog aangifte

    Soevereiniteit

    Digitale soevereiniteit kun je gewoon meten

    IT Strategy & Governance

    Kort: Cybersector in vijf jaar verviervoudigd, Anne Fleur van Veenstra co-ceo bij SIDN (en meer)

    Carrière

    BZK trekt alle registers open om klokkenluider Van Oordt te ontslaan

    Security & Risk

    Cyberaanval op cloudprovider grootste digitale veiligheidsrisico voor Nederland

    Security & Risk

    Zijn onze datacenters voorbereid op een nieuwe werkelijkheid met drone- en raketaanvallen?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs