Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Telindus wordt pan-Europese reseller van GoBackTV

26 april 2006 - 12:51ActueelCloud & InfrastructuurTelindus

Netwerkintegrator en ICT-dienstverlener Telindus heeft een pan-Europese resellerovereenkomst gesloten met GoBackTV, de snelgroeiende aanbieder van oplossingen op het gebied van digitale-videodiensten. Telindus neemt het RetroVue-platform op in zijn portfolio. Het platform wordt vanuit de Nederlandse vestiging door de Telindus groep aangeboden.

Het GoBackTV RetroVue platform bestaat uit apparatuur waarmee kabel- en DSL-providers in staat zijn om digitale broadcast, multicast of unicast interactieve tv-uitzendingen te verzorgen. Het platform biedt next-generation gepersonaliseerde televisiediensten die een stap verder gaan dan video-on-demand of personal video recording. Eén van de sleutelfunctionaliteiten is time shifting: tv-kijkers kunnen live tv-programma’s pauzeren of zelfs terugspoelen met een druk op de knop van de afstandsbediening. Daarnaast biedt GoBackTV RetroVue mogelijkheden als de network personal video recorder (network PVR), maatwerkkanalen en playlists, en geavanceerd en op maat adverteren.

Telindus levert als netwerkintegrator diverse video over IP-oplossingen en –diensten aan zowel de enterprise markt als aan operators. Door de partnerovereenkomst met GoBackTV kan Telindus zijn operatorklanten een innovatief, gemakkelijk aanpasbaar en multi-purpose televisieplatform bieden.

Gaby Lips, Vice President Telindus: “GoBackTV levert een flexibele, open en stream-based video-oplossing die service providers in staat stelt om gepersonaliseerde tv aan te bieden tegen aanzienlijk lagere kosten dan tot nu toe mogelijk was. Het RetroVue-systeem levert niet alleen het platform voor next-generation televisie, maar zorgt ook voor een soepele overgang van de huidige wijze van uitzenden naar een toekomstig model, waarin met name diensten op maat winstgevend zullen zijn.”

“Deze overeenkomst met Telindus betekent voor GoBackTV een belangrijke Europese mijlpaal”, zegt Rei Brockett, VP Marketing bij GoBackTV. “Telindus heeft de reputatie dat ze altijd de winnende technologieën selecteren voor hun kabel- en telecomproviders. Daarom zijn wij verheugd dat ze ons RetroVue platform opnemen in hun portfolio.”

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    AI-tool die hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts maakt voor het Rotterdams Philharmonisch Orkest (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Overheid

    Verlenging DigiD-contract was eind maart al bekokstoofd

    Overheid

    Kans bijna verkeken om DigiD-kwestie snel op te lossen

    Overheid

    Ministeries en rijksdiensten kunnen over naar de Lidl-cloud

    Cloud & Infrastructuur

    TSMC laat high‑NA links liggen, terwijl ASML recordorders stapelt 

    Overheid

    Kort: Kabinet trekt stekker uit NDS-raad, breedbandmarkt groeit door (en meer)

    datacenter groei
    Cloud & Infrastructuur

    Digitale omzet Unica blijft stijgen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs