Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Mamut introduceert gratis dienst voor online onderzoeken

08 mei 2006 - 13:56ActueelGovernance & PrivacyMamut

Softwareleverancier Mamut brengt Mamut Online Survey op de markt. Deze gratis dienst, onderdeel van Mamut Open Services, omvat een webgebaseerde applicatie voor onderzoeken en het versterken van klantrelaties. Kleine bedrijven kunnen hiermee uiterst eenvoudig online kwaliteitsonderzoeken opzetten, uitvoeren en verspreiden.

Mamut levert Online Survey Free tot 250 respondenten gratis in alle zes landen waarin Mamut actief is. Daarnaast is het mogelijk om het aantal respondenten in een upgrade uit te bereiden tegen een vaste maandelijkse vergoeding.

"We ontwikkelen continu nieuwe functionaliteit en nieuwe productversies op basis van klantenfeedback", zegt Dave Kroder, Country Manager van Mamut Nederland. "Door gestructureerde, gebruikersvriendelijke en kosteneffectieve tools te leveren, dragen we bij aan het succes van kleine ondernemingen."

Met Mamut Online Survey kunnen kleine bedrijven onder verschillende doelgroepen eenvoudig onderzoeken uitvoeren. De resultaten zijn snel te verzamelen en te analyseren. Gebruikers bepalen zelf hoe complex of diepgaand de onderzoeken zijn. Mamut Online Survey kan de basis vormen voor verbeterde klantenservice en klantrelaties.

"Goede en effectieve klantenservice vereist inzicht in de behoeften en eisen van klantgroepen", zegt Kroder. "We hopen dat Mamut Online Survey kleine bedrijven helpt bij het verbeteren van de service aan klanten."

Mamut Online Survey Free is een gratis versie voor kleine bedrijven. Deze dienst biedt een single-user-capaciteit van twee onderzoeken per maand met maximaal 250 respondenten per onderzoek. Upgrades met functionaliteit voor een groter aantal gebruikers – meer dan 250 respondenten per onderzoek, meer talen, een ongelimiteerd aantal rapporten en exporteren van responsdata – zijn beschikbaar vanaf EUR 299,- (excl. btw). Mamut Online Survey is platformonafhankelijk.

Mamut Online Survey is te downloaden via www.mamut.nl/onlinesurvey.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    GenAI: Veiligheidsrisico of wapen tegen dreiging?

    Wat AI betekent voor jouw securityaanpak? Alles over de risico’s en strategieën om GenAI verantwoord in te zetten.

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: Conscia neemt Open Line over, 6,1 miljoen voor 3d-oplossing tandenknarsen (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Eigen datacenter, colocatie of cloud?

    OpinieSecurity & Awareness

    NIS2 is geen bedreiging (maar gouden kans voor it-kanaal)

    NIS2
    ActueelGovernance & Privacy

    NIS2 wordt bureaucratisch monster, vrezen Duitsers

    AchtergrondSecurity & Awareness

    Dit gaat NIS2 jouw bedrijf aan tijd en geld kosten

    compliance
    OpinieGovernance & Privacy

    Waarom Dora- en NIS2-compliance beginnen met assetmanagement

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs