Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Website McAfee één van de beste sites voor online support volgens rapport van ASP

09 mei 2006 - 07:32ActueelGovernance & PrivacyASPMcAfee

McAfee, Inc. (NYSE: MFE), marktleider op het gebied van Intrusion Prevention en Security Risk Management, maakt vandaag bekend dat de site van McAfee(C) in het “Ten Best Web Support Sites of 2006” rapport van de ASP (Association of Support Professionals) wordt genoemd als een van de beste websites voor technische klantenondersteuning. Dit “Ten Best Web Support Sites” rapport is een gezaghebbend jaarlijks overzicht van de beste prestaties in online service en support.

De keuze voor McAfee als een van de best presterende ondernemingen op het gebied van online support is tot stand gekomen op basis van beoordeling op 25 verschillende criteria door een jury van deskundigen op het gebied van ontwerp en implementatie van support sites. Gekeken wordt onder andere naar algehele bruikbaarheid, opzet en ontwerp, navigatiegemak, informatievoorziening, zoekmogelijkheden, interactieve functies, persoonlijke benadering en de belangrijkste uitdagingen ten aanzien van ontwikkeling van de site. De resultaten van het rapport, samen met profielen van de als beste beoordeelde bedrijven, worden ook opgenomen in een later dit jaar, in juni, te verschijnen boek met de titel "The Ten Best Web Support Sites of 2006".

"McAfee heeft goed geluisterd naar de klant," zegt Jeffrey Tarter, executive director van ASP. "Het bedrijf is erin geslaagd nieuwe mogelijkheden en innovatieve functionaliteit in te bouwen die zorgen voor een hoog niveau van effectiviteit op basis van selfservice. Internet begint meer en meer het primaire kanaal te worden voor klantenondersteuning en McAfee heeft blijkbaar uitstekend begrepen dat het daarbij in eerste instantie aankomt op snelheid, gebruiksgemak en intuïtiviteit bij het maken van keuzen."

"McAfee investeert voortdurend in nieuwe methoden om de internationaal toonaangevende positie in service en support te consolideren en uit te bouwen," aldus Michael Callahan, vice president technical support business development bij McAfee. "Waar het daarbij in de eerste plaats om gaat, is dat de klant snel, eenvoudig en efficiënt een bruikbare oplossing vindt voor het probleem waar hij mee te maken heeft. Dat wij nu in dit rapport worden genoemd, is een waardevolle erkenning voor de moeite die wij doen om tegemoet te komen aan de behoeften van de klant."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Eén reactie op “Website McAfee één van de beste sites voor online support volgens rapport van ASP”

    1. Willem Remmers schreef:
      2 november 2007 om 14:04

      hallo,

      misschien is het wel de beste site, maar de bereikbaarheid laat wel erg veel te wensen over. Dan hebben we het nog niet over de reactietijd op aangemelde problemen. Volgens mij mogen ze daar een extra cohort medewerkers aannemen.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    AI-tool die hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts maakt voor het Rotterdams Philharmonisch Orkest (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Overheid

    UWV houdt geloof in dreigend it-fiasco: BMS

    Falen, fiasco, vallen, mislukt
    Overheid

    Een nieuw, uniek ict-dieptepunt bij het UWV

    Overheid

    Kans bijna verkeken om DigiD-kwestie snel op te lossen

    shutterstock_2339929885 TippaPatt 16x9
    Zorg

    ChipSoft bijt in het stof tegen noordelijke ziekenhuizen

    shutterstock_2726036819 Ivan Marc
    Data & AI

    Kort: EU-regeldruk leidt tot id-hub, Gartner verwacht groei wereldwijde it-bestedingen (en meer)

    Security & Awareness

    Tweede Kamer wil DigiD-beheer bij Solvinity weghalen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs