Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

UGS benoemt Edwin Severijn tot vice president en managing director UGS Benelux

10 augustus 2006 - 15:21ActueelSoftware & DevelopmentUGS

Edwin Severijn is aangesteld als vice president en managing director Benelux bij UGS, toonaangevend wereldwijd aanbieder van software en diensten voor product lifecycle management (PLM). De afgelopen jaren heeft Martien Merks, voorganger van Edwin Severijn, een enorm succes weten te behalen. Dit resulteerde in een significante omzetgroei op het gebied van PLM. Daarnaast is de Benelux organisatie uitgebreid tot meer dan 100 medewerkers. Zijn succes bleef niet ongemerkt in de rest van de organisatie. Hij is benoemd als vice president en managing director in Duitsland en volgt hiermee zijn collega Georg Wessels op.

Edwin Severijn draagt in zijn nieuwe functie zorg voor de totale gang van zaken binnen de Benelux. Severijn heeft veel ervaring met PLM in zowel grote OEM’s als midden/klein bedrijf.

Severijn begon tien jaar geleden bij UGS als sales representative. Gedurende deze tien jaar wist hij uit te groeien tot sales manager Benelux. Met zijn ervaring in deze functie weet hij precies wat er speelt in de markt. Dit gecombineerd met zijn prestaties ziet UGS dit als een logische, volgende stap.

“Door het gebruik van PLM-oplossingen kunnen bedrijven de complete levenscyclus van een product digitaal managen, van concept tot eindproduct. UGS wil bedrijven beter en sneller laten innoveren door deze PLM- oplossingen aan te bieden. In de afgelopen jaren is daar veel succes mee geboekt en ik zie het als mijn taak om dit succes verder uit te bouwen en onze positie op het gebied van PLM verder te verbeteren”, aldus Severijn. “De organisatie zal moeten groeien, niet alleen binnen de enterprise market maar vooral ook binnen de midmarket. Een belangrijk onderdeel van de toekomst is ons Global Innovation Networks programma waarin voor PLM een cruciale rol is weggelegd. Zeker voor bedrijven in de Benelux is het belangrijk een goede samenwerking met bedrijven in het buitenland te bewerkstelligen. Product lifecycle management helpt ze daarbij op gebieden als engineering, planning en manufacturing.”

“We zijn erg blij met de aanstelling van Edwin Severijn. Door zijn brede kennis op alle relevante gebieden, zijn ervaring op internationale accounts en zijn manier van leidinggeven is UGS verzekerd van een uitstekende opvolger van Martien Merks.”, zegt Paul Vogel, senior vice president bij UGS EMEA.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Open Webconcept levert AI-oplossing vo...

    Hoe bescherm je persoonsgegevens in documenten die je als overheid wil delen of hergebruiken? Het project ‘Anonimiseren met LLM’ –...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Personeelskosten en cloudgebruik drijven ict-kosten gemeenten op

    Software & Development

    Niet-functionerend datawarehouse nekte Carpetright

    Software & Development

    Erik Damgaard haalt investeerder Bregal binnen bij Uniconta

    Innovatie & Transformatie

    Spoelstra Spreekt: Drie keer vallen

    Nexperia
    Cloud & Infrastructuur

    Minister vreest Chinese spelletjes om Nexperia vleugellam te maken

    Martinitoren Groningen ai-fabriek
    Data & AI

    200 miljoen voor ai-fabriek in Groningen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs