Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

CDG Europe: ‘Virtualisatie geen doel maar middel’

04 oktober 2006 - 11:063 minuten leestijdActueelGovernance & PrivacyCDG

Distributeur CDG heeft zijn portfolio voor applicatiebeschikbaarheid en security onlangs uitgebreid. De distributeur zegt dat zijn resellers hierdoor meer soorten oplossingen voor eindgebruikers kunnen bouwen, waarbij virtualisatietechnologie niet als doel maar als middel moet worden ingezet.

Dit maakte Peter Hoekstra, algemeen directeur van CDG Europe, bekend tijdens de CDG Experience, een evenement voor resellers en hun klanten. Dit jaar werd dit gehouden in De Fabrique in Maarssen. Hoekstra vertelt: “We hebben onlangs nieuwe merken en producten opgetekend voor distributie. Een aantal daarvan zijn ‘marktgedreven’. Bijvoorbeeld SecureWave, dat met het product Sanctuary ervoor zorgt dat organisaties ‘policies’ kunnen uitrollen en afdwingen voor devices en applicaties. Het biedt onder andere een oplossing tegen diefstal van informatie via usb-sticks. Een ander merk dat we pas hebben opgetekend is Ardence. Dit bedrijf biedt een oplossing voor virtualisatie van servers, platformen en applicaties.”

Probleemoplosser
Hoekstra streeft ernaar dat hij samen met resellers de eindgebruikers nog meer gaat overtuigen over het nut van virtualisatie. Hierbij wordt in de eerste fase met de eindgebruiker besproken hoe virtualisatie als middel kan worden ingezet. Pas later wordt er concreet over producten gesproken. “We willen een verhaal vertellen over virtualisatie op bijvoorbeeld serverniveau. Virtualisatie is geen doel, maar een middel om het doel te bereiken. De reseller moet, bij het maken van een oplossing voor applicatiebeschikbaarheid, eerst de problemen van een klant centraal stellen. Virtualisatie is dus een middel om die problemen op te lossen. Daarna presenteren we de producten die daarvoor gebruikt kunnen worden. We hebben nu twaalf leveranciers die in totaal bijna honderd producten leveren.”
Hoekstra zegt dat hij een goed gevuld portfolio heeft, maar zou eventueel wel met Microsoft willen praten om een aantal specialistische oplossingen van van het bedrijf te gaan verkopen. “Ik denk hierbij aan Microsoft System Center, MOM (Microsoft Operations Manager) en SMS (Systems Management Server). Dat willen we doen, omdat we met deze producten voor Microsoft markt kunnen pakken.”

CDG-gevoel
Hoekstra zegt dat de opleidingentak van CDG de resellers een steun in de rug kan geven om hogere marges te krijgen. “CDG Educatie groeit hard. Hoe meer mensen in de klaslokalen komen, hoe meer resellers een ‘CDG-gevoel’ krijgen. Daardoor lopen meer ‘ambassadeurs’ van CDG buiten. Ze hebben veel ervaring en kunnen meer van onze producten verkopen. Onze resellers hebben kennis hoe ze iets kunnen implementeren.” Hoekstra zegt dat de komende periode een tekort aan goed opgeleid personeel een uitdaging is voor een aantal resellers. “Resellers hebben goede technische mensen nodig die onze oplossingen kunnen instaleren. Het gaat er dus om dat ze genoeg mensen opleiden en deze dan aan zich binden. Anders lopen ze het gevaar dat ze trajecten moeten gaan uitstellen.”

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    GS1 Nederland

    Superunie ziet GS1 PAC als krachtige tool voor delen van verpakkingsdata
    Pijl naar rechts icoon

    DataChecker

    Budbee controleert identiteit koeriers (Budbee en DataChecker)
    Pijl naar rechts icoon

    AmeXio

    Modernisering van het digitale platform van Sligro Food Group (AmeXio en Sligro Food Group)
    Pijl naar rechts icoon

    E-Mergo BV

    Van dashboards naar datagedreven alerts met Power Platform (E-Mergo en Lavans)
    Pijl naar rechts icoon

    Carapax IT

    Monitoring luchtkwaliteit in industriële omgevingen met innovatieve data-analyse en AI-oplossingen (Comon Invent en Carapax IT)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Security & Awareness

    AP gaat ict-leveranciers preventief controleren

    Security & Awareness

    Cyberbeleid gaat veel verder dan techniek

    Security & Awareness

    Cyberbeveiligingswet door Tweede Kamer

    Parkinson studie
    Zorg

    Parkinson-database vraagt om strakke regie op security

    Data & AI

    Benelux-consortium brengt soeverein ai-platform

    Cloud & Infrastructuur

    Energie‑intensieve industrie gevaarlijk afhankelijk van Amerikaanse clouds

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs