Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Autodesk biedt toegang tot ontwerpdata aan gebruikers van Windows VISTA en XPS

12 december 2006 - 13:55ActueelGovernance & PrivacyAutodeskMicrosoft

Autodesk kondigt een samenwerking aan met Microsoft voor het integreren van DWF-technologie met Windows Vista met behulp van XML Paper Specification (XPS). Hierdoor kunnen gebruikers gedetailleerde DWF-ontwerpinformatie bekijken en beheren zonder dat ze speciale â??plug-insâ?? of â??viewersâ?? hoeven te downloaden. De uitbreiding van de strategische alliantie tussen de twee bedrijven zal de samenwerking binnen projectteams vereenvoudigen en verbreden, waardoor efficiency en productiviteit toenemen.

DWF-files die worden gepubliceerd volgens XPS-specificatie, zijn direct te openen en te bekijken in Windows Vista met de XPS Viewer. Leden van projectteams kunnen toekomstige Microsoft-software direct gebruiken om digitale ontwerpen te bekijken en te beoordelen. Autodesk zal het mogelijk maken om DWF-files te publiceren volgens XPS-specificatie.

Gidela D. Wilson, director van IDC’s Product, Project and Portfolio Management Solutions: “De samenwerking tussen Microsoft en Autodesk is een significante ontwikkeling voor de schakels binnen de ketens van technische productiebedrijven, machinebouwers en constructeurs. Het DWF-formaat ontwikkelt zich op dit moment zonder enige twijfel tot een belangrijke standaard voor productontwikkeling en het introduceren van workflows. Door deze aankondiging zal het DWF-platform toegankelijker zijn voor veilige samenwerking tussen teams van producenten, toeleveranciers en klanten, waar ook ter wereld.”

Met Windows Vista en XPS kunnen CAD-gebruikers en hun teamleden makkelijker samenwerken en hun productiviteit verhogen met geavanceerde zoekmogelijkheden, zoals Live Icons en Preview Pane. Daarnaast kunnen gebruikers klanten gedetailleerdere en nauwkeurigere ontwerpinformatie bieden. DWF verwerkt de omvangrijke details van ontwerpen, kaarten en data tot compacte en zeer betrouwbare bestanden. Ontwerpers kunnen zo hun ideeën eenvoudig delen met toeleveranciers, producenten en klanten. De ontvanger kan een ontwerp direct bekijken met de ingebouwde tools van Windows Vista. Vroeger was er het risico dat details en toelichtingen van een ontwerp verloren gingen op papier of door conversie naar een ander formaat. Vandaag de dag weten gebruikers zeker dat hun teams beschikken over alle specifieke informatie, inzicht hebben in de ontwerpen en deze beter kunnen begrijpen, zonder dat ze expert hoeven te zijn op het gebied van ontwerpsoftware.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    stopbord met tekst: ransomware
    AchtergrondData & AI

    De kille cyberafpersing van LockBit in 6 stappen uitgelegd

    AchtergrondData & AI

    ISO 42001 veelbelovend als standaard voor verantwoorde ai

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Onderzoek naar omkoping bouw Microsoft-datacenter Wieringermeer  

    AdvertorialGovernance & Privacy

    Impact van NIS2 op fysieke beveiliging

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Digitale soevereiniteit vraagt om herziening van cloudstrategie  

    Rusland, hacker
    ActueelGovernance & Privacy

    AIVD: Rusland steeds agressiever, China bespioneert bedrijven

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs