Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Meer interactie dankzij draadloos presenteren

09 januari 2007 - 09:15ActueelCloud & InfrastructuurKensington

Kensington, fabrikant van computer accessoires, introduceert de Wireless Presentation Remote. Deze draadloze afstandsbediening geeft gebruikers maximale bewegingsvrijheid tijdens hun presentatie.

"PowerPoint-presentaties kunnen soms saai zijn, zowel voor het publiek als voor de presentator", vertelt Robert de Vries, Sales & Marketing Manager bij Kensington Benelux. "Door het gebruik van de Wireless Presentation Remote kan de presentator een actievere rol innemen tijdens de presentatie. Hij vermijdt zo de meest gevreesde valkuil tijdens presentaties… ‘Totale verveling door PowerPoint!' "

In plaats van het aansturen van een presentatie met een muis of notebook touch pad, biedt de Kensington Wireless Presentation Remote de presentator meer mogelijkheden tot interactie. "Deze draadloze oplossing, met een bereik van 20 meter, geeft de gebruiker veel meer controle over de presentatie, hiermee hoef je nooit meer met je rug naar het publiek te gaan staan om naar de volgende slide te gaan", vervolgt De Vries zijn verhaal.

Om de Wireless Presentation Remote te gebruiken steekt de gebruiker de USB-ontvanger in een vrije USB-poort in de notebook PC. De presentatie kan vervolgens draadloos worden uitgevoerd. Daarnaast heeft de afstandsbediening een ingebouwde laser pointer waarmee belangrijke punten in de presentatie kunnen worden aangewezen.

"Draadloos presenteren is een eenvoudige methode om je presentatie te verbeteren, maar de presentator zal moet wennen aan dit relatief nieuwe concept, want de meeste mensen gebruiken nog steeds hun touch pad of muis met draad", zegt De Vries. "Dankzij de Wireless Presentation Remote kan de presentator alle aandacht richten op interactie met zijn publiek, zodat de presentatie meer impact heeft. Dit is een praktische must-have voor alle presentatoren die hun vaardigheden willen uitbouwen."

De Wireless Presentation Remote is verkrijgbaar bij de betere computer reseller en diverse retailers. De adviesprijs van het product is: € 49,99.

Bezoek voor meer informatie de Kensington website: www.kensington.com.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Mobile apps krijgen geen tweede kans:...

    In de wereld van mobile apps bestaat er nauwelijks een tweede kans. Binnen enkele seconden kan een gebruiker al besluiten een app te verwijderen wanneer deze niet goed presteert. De...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Kabinet investeert 142 miljoen in versnelling Nederlandse 6G‑technologie

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Ziekenhuizen ruziën met Chipsoft, Acer presenteert jubileumlaptops (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Besi houdt Amerikaanse kopers voorlopig op afstand

    Cloud & Infrastructuur

    Sharp komt met nieuwe luchthavendisplays  

    Governance & Privacy

    Hoe realiseer ik een soevereine informatiehuishouding?

    Innovatie & Transformatie

    Australische DroneShield meldt zich in de Benelux

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs