Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Progress vraagt snellere adoptie nieuwe producten

24 januari 2007 - 13:06ActueelSoftware & DevelopmentProgress

Progress Software is blij met de omzet die door partners is binnengehaald, maar partners zijn traag in het adopteren van nieuwe producten. Dit was de boodschap tijdens het Partner Kick-off event op dinsdag 23 januari in Rotterdam.

Een vijftigtal application developers en andere partners vierden samen met Progress Software een "succesvol" jaar, waarin onder andere een nieuwe marktbenadering volgens Progress resulteerde in een flinke omzetstijging.

Maar terwijl in het afgelopen jaar in sommige Europese landen 50 procent van de Progress-partners Open Edge versie 10 heeft geïmplementeerd, Denemarken bijvoorbeeld, is dat aantal in Nederland maar zeven procent (27 procent gebruikt nog Open Edge versies 7 en 8). "Met zulke cijfers is het wel duidelijk dat we nog heel wat moeten doen", zegt Niel Powers, vice-president Products. Tijdens het Partner Kick-off event werd dan ook veel aandacht geschonken aan het neerhalen van barrières en opruimen van misverstanden. Een van de misverstanden is bijvoorbeeld dat een upgrade ingewikkeld zou zijn.

"De hoofdzaak is dat er nieuwe mogelijkheden zijn in integratie, zoals met SOA en BI, die niet aangeboord kunnen worden met oudere versies. Het is niet meer voldoende om applicaties te bouwen die de tand des tijds kunnen doorstaan. Ze moeten juist kunnen veranderen, want dat is wat de klant wil," aldus Powers.

In de nieuwe marktbenadering, die een jaar geleden van start ging, zijn directe en indirecte verkoop niet meer in twee aparte teams ondergebracht. Progress heeft de markt nu opgedeeld in vijf sectoren (verticals). Elke vertical beschikt over een team met zowel directe als indirecte salesmanagers, die waar nodig samenwerken. Binnen elke vertical wordt nadrukkelijk samengewerkt met implementatiepartners die binnen die markten een grote rol spelen.

De avond eindigde met het uitdelen van vier partnerawards: de award voor grootste omzetstijging tot 100.000 euro werd gewonnen door Promasys. De award voor grootste omzetstijging boven 100.000 euro ging voor het tweede achtereenvolgende jaar naar EuroSystems. Microbais ging naar huis met de 'meest innovatieve partner'-award, en Combined Computer Services (CCS) werd 'Progress Software partner van het jaar 2006'.

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Meer lezen

    ActueelFinanciële dienstverlening

    Rechter kraakt falende erp-consultant

    ActueelCarrière

    Kort: Paul Broekhuizen leidt Fsas Benelux, Brink Software verkocht (en meer)

    ActueelData & AI

    Europese beurzen voor grensverleggend UvA-onderzoek in it

    AchtergrondSoftware & Development

    License to bill

    AchtergrondData & AI

    Ai-bedrijf Braincreators stelt de mens weer centraal in nieuwe koers

    ActueelSoftware & Development

    Europese tech hongert naar Navo-orders

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs