Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Keynote sluit wereldwijde overeenkomst met Vodafone voor testen mobiele netwerken

31 januari 2007 - 10:17ActueelCloud & Infrastructuur

Keynote, specialist op het gebied van mobile en online business performance, heeft vandaag een wereldwijde overeenkomst getekend met Vodafone. Keynote SIGOS (dochterbedrijf van Keynote) wordt hiermee verantwoordelijk voor het testen en meten van de prestaties van Vodafone’s mobiele netwerken. Het contract versterkt de positie van Keynote SIGOS op het gebied van het testen en monitoren van mobiele datanetwerken. Naast Vodafone meet het ook de netwerken van T-Mobile, Telefonica en Orange.

De wereldwijde raamovereenkomst komt voort uit de relatie die Keynote SIGOS de laatste tien jaar met Vodafone in Duitsland heeft opgebouwd. Deze wordt nu uitgebreid naar de complete Vodafone-groep inclusief het Verenigd Koninkrijk, Spanje, Nederland en meer dan vijftien andere landen. Dit betekent dat in totaal meer dan twintig Vodafone-bedrijven gebruik zullen maken van de test- en meetoplossingen voor mobiele netwerken van Keynote SIGOS.

Keynote SIGOS levert Vodafone gedetailleerde informatie over de prestaties van zijn mobiele netwerk op zowel het gebied van voice als data, gemeten vanuit de optiek van de eindgebruiker. Er wordt antwoord gegeven op de vraag welke performance de eindgebruiker ervaart. "Het meten van de prestaties van de gehele mobiele netwerkinfrastructuur is essentieel om zeker te weten dat de services die door het netwerk worden geleverd tegemoet komen aan de kwaliteitseisen van klanten. Voor hen is het belangrijk dat de diensten die zij gebruiken altijd beschikbaar zijn", vertelt Johannes Reis, CEO van Keynote SIGOS. "Vodafone heeft voor onze oplossingen gekozen om ervan verzekerd te zijn dat hun netwerken prestaties leveren conform de kwaliteitsdoelstellingen van de organisatie."

Umang Gupta, CEO van Keynote: "Deze overeenkomst met Vodafone bevestigt dat Keynote een belangrijke positie inneemt in de markt voor het meten en testen van mobiele netwerken. Op dit moment zijn we al marktleider voor het meten en testen van online business performance. Het wereldwijde contract met Vodafone laat zien dat onze strategie voor de mobiele markt ook succesvol is."

De Keynote SIGOS Integrated Test Environment (SITE) is een hoogwaardig test- en meetsysteem dat mobiele interfaces levert voor zowel 2G als 3G mobiele netwerken die gedistribueerd worden in het dekkingsgebied van een netwerkoperator. Het levert geavanceerde SIM-kaart multiplexer technologie die wordt ingezet op verschillende geografische locaties van het mobiele netwerk. Hiermee kunnen mobiele providers testapplicaties genereren voor het hele portfolio mobiele diensten. Het systeem test en meet iedere gebruiker, elke mobiele dienst, op iedere een willekeurige locatie.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour (ciso, Budget Thuis)
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Brand NorthC‑datacenter onder controle, nog wel overlast klanten

    Cloud & Infrastructuur

    Brand bij datacenter NorthC in Almere [video]

    Overheid

    Nederlandse Staat kan verlengen met Solvinity

    Innovatie & Transformatie

    Delftse QuantWare bouwt grootste quantumprocessor-fabriek

    Cloud & Infrastructuur

    Gartner: overstap naar mainframe soms goedkoper dan bij VMware blijven

    Cloud & Infrastructuur

    Rechter kan verlenging DigiD-contract nog tegenhouden

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs