Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

SURFdiensten gaat Autodesk-software distribueren

15 februari 2007 - 11:05ActueelSoftware & DevelopmentAutodeskSurf
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Autodesk en SURFdiensten hebben een overeenkomst gesloten voor de distributie van Autodesk-software binnen Nederlandse onderwijsinstellingen.

Daarnaast gaan beide partijen in de toekomst nauw samenwerken bij het opzetten van activiteiten om het gebruik van ontwerpsoftware binnen het onderwijs te stimuleren. De overeenkomst biedt onderwijsinstellingen en hun studenten de mogelijkheid om op een eenvoudige manier en tegen gunstige voorwaarden te beschikken over de Autodesk-software.

SURFdiensten (hoger onderwijs en wetenschappelijk onderzoek) en haar partnerorganisatie SLBdiensten (BVE-sector, voortgezet onderwijs en voorbereidend beroepsonderwijs) zullen uitvoering geven aan de distributie van de Autodesk-software. Autodesk en SURFdiensten onderzoeken op dit moment verschillende mogelijkheden om het gebruik van ontwerpsoftware te stimuleren. Het vergroten van de kennis bij zowel docenten als studenten en leerlingen is daarbij een belangrijk speerpunt. Op dit moment wordt onder andere gedacht aan het opzetten van een Autodesk Educational Center of Excellence, het organiseren van een landelijke 3D-roadshow, het opzetten van speciale trainingen voor docenten en een informatiedag. Beide partijen overwegen ook het uitschrijven van een aantal tenders voor onder andere het onderzoeken van het gebruik van ‘games' binnen het onderwijs waarbij eventueel de Autodesk-software voor media & entertainment kan worden ingezet. Jan Bakker, directeur SURFdiensten, is verheugd over de samenwerking: "Deze overeenkomst biedt ons de mogelijkheid het Nederlandse onderwijs te voorzien van producten die passen bij hun ambitieniveau. Bovendien kan SURFdiensten door dit meerjarencontract de Autodesk-oplossingen tegen een aantrekkelijke prijs aanbieden. Daarmee garanderen we dat onderwijsinstellingen met hun programma's kunnen blijven aansluiten bij de technische ontwikkelingen in de markt."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Almere staat bij Barcelona op de kaart, weer overname TMC (en meer)

    Overheid

    Kathmann: Stoppen migratie naar Amerikaans omzetbelastingsysteem kan nog  

    Data & AI

    Waarom voor taalmodellen kiezen – als werkelijke waarde in gestructureerde data zit?

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: NTT Data helpt Cargill aan private 5G, Groningen legt ai‑koers vast (en meer)

    Licentiewatch Microsoft
    Software & Development

    Grote prijsstijgingen voor Office 365 en Microsoft 365: bedrijven moeten opnieuw rekenen

    Software & Development

    Wolters Kluwer transformeert verder naar ai‑gedreven softwarebedrijf 

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs