Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

SNE en CommVault teamen in databeheer-oplossingen

28 februari 2007 - 12:42ActueelCloud & InfrastructuurCommVaultSNE
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

SNE, distributeur van enterprise storage-oplossingen, maakt vandaag bekend dat het de producten van CommVault opgenomen heeft in haar portfolio.

Tevens levert SNE alle ondersteunende diensten voor de leverancier. Hiermee krijgen resellers van SNE de beschikking over het uitgebreide arsenaal aan datamanagement-oplossingen onder de QiNetix-vlag.

De toevoeging van Commvault onderstreept de ambitie van SNE om conceptdistributie te bedrijven. Data staat niet langer op zichzelf; het vormt een onmisbare schakel in het bedrijfsleven. Tegelijkertijd zijn veel organisaties, met name in het MKB, nog niet voldoende op de hoogte van de mogelijkheden om grote hoeveelheden data op te slaan en te beheren. Hierop speelt SNE in met een functionele aanpak, die resellers en systeemintegratoren in staat stelt om de eindgebruikers op een praktische manier te informeren over het organiseren van hun datastromen.

Voor Edgar Beck, Managing Director bij SNE, vormt CommVault een zeer belangrijke toevoeging aan het productenpalet. "We verwachten door de huidige samenwerking van Commvault met NetworkAppliance – met name voor het exclusief door SNE gevoerde Threebees-programma – onze doelgroep te vergroten ten aanzien van back-up- en archiving-software. Commvault is een snelgroeiende organisatie en biedt een kwalitatief hoogwaardige back-up oplossing die naadloos binnen de strategie en het portfolio van SNE past."

Martin van Roon, Channel Manager voor CommVault, verwacht dankzij de samenwerking met SNE zijn bereik in de Nederlandse markt aanzienlijk te vergroten: "SNE bedient een grote groep resellers met klanten in segmenten, die wij nog niet voldoende ontgonnen hebben. Wij verwachten dat de functionele aanpak van SNE, hun productportfolio en de hoge kennisgraad uitstekend aansluiten bij onze wens om een bredere markt te bedienen. Ik denk hierbij met name aan klanten waar tussen de tien en twintig Windows-servers staan en aan softwareontwikkelaars op het Microsoft Sharepoint-platform, die onze oplossingen willen bundelen met hun eigen applicaties."

Meer over

BesturingssystemenStorage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    De toekomst van werk volgens HP: print...

    Hybride werken is definitief ingeburgerd. Medewerkers bewegen zich soepel tussen thuis, kantoor en onderweg, terwijl organisaties proberen één consistente digitale ervaring neer te zetten.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Governance & Privacy

    Contract Logius met Solvinity loopt dit jaar af

    Overheid

    Europa overweegt harde lijn: Amerikaanse techbedrijven mogelijk buitenspel

    Cloud & Infrastructuur

    AWS brengt soevereine local zones naar Nederland en België

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: IBM stimuleert soevereine software, bijna weer een ‘Solarwinds’-ramp (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Slimme multi-cloud-aanpak: weg uit de chaos van meerdere clouds

    Cloud & Infrastructuur

    Rechter beslist voor Chinees Nieuwjaar over Nexperia

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs