Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Networking & Connectivity » Networking

Dangaard Mobicall introduceert Smart Cards

23 maart 2007 - 15:39ActueelNetworkingDangaard Telecom

Smart Cards is een nieuw voucher programma specifiek gericht op de gebruikers en resellers van smartphones.

Smart Cards wordt door Dangaard Mobicall ingezet als een strategisch en tactisch marketinginstrument; naast het willen onderstrepen van haar rol als smartphone specialist in de markt wil Dangaard Mobicall hiermee direct extra waarde toevoegen aan de smartphone voor zowel de reseller als de eindgebruiker.

Smart Cards is geen klantenkaart of spaarprogramma, maar met Smart Cards worden er unieke aanbiedingen, speciale acties en directe kortingen geboden op verschillende accessoires en aanvullende diensten voor de smartphone. Het totale voordeel kan voor de eindgebruiker oplopen tot wel 200 euro.

Met het Smart Cards programma realiseert Dangaard Mobicall niet alleen voordeel voor de smartphone gebruiker maar ook voor haar resellers. Met behulp van dit programma wordt de mogelijkheid voor ‘cross selling' voor de verkopers (op de winkelvloer) flink aangewakkerd. De reseller kan bijvoorbeeld fikse kortingen bieden op verschillende accessoires en aanvullende diensten voor de smartphone zonder dat de reseller dit zelf hoeft te betalen of voor te schieten.

"Met de introductie van Smart Cards zijn wij als distributeur ervan overtuigd dat wij niet alleen onze resellers, maar juist ook hun eindgebruikers heel duidelijke, onderscheidende en tastbare voordelen te kunnen bieden rondom de smartphone", aldus Dave Stolk, Directeur Dangaard Mobicall.

Om dit programma mogelijk te maken werkt Dangaard Mobicall samen met verschillende toonaangevende leveranciers van aanverwante producten en/of diensten rondom de smartphone. Zo is er op dit moment een Smart Card aanbieding die 2 maanden gratis gebruik van Microsoft push e-mail biedt, of een Smart Card voor kostenloos 3 maanden BullGuard Mobile Antivirus software op je smartphone.
Ook worden er fikse kortingen geboden op bijvoorbeeld ROUTE 66 navigatiesoftware, muziekabonnementen van EMI Music, software/applicaties via Pocketland, surfen via Wi-Fi hotspots bij Trustive of een Carcomm handsfree carkit voor je smartphone.

Smart Cards worden door de distributeur Dangaard Mobicall toegevoegd op de verpakking van een smartphone en zijn helemaal gratis voor de eindgebruiker. Het aantal Smart Cards en welke acties, aanbiedingen of kortingen een gebruiker op zijn/haar smartphone aantreft is afhankelijk van het merk & model van de smartphone. Daarnaast zal Dangaard Mobicall constant op zoek blijven naar nieuwe Smart Cards partners/leveranciers zodat gedurende het jaar het aanbod aan Smart Cards op de verschillende smartphones kan blijven variëren.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Networking

    Kort: CSR bezorgd over vitale infrastructuur, QuTech brengt quantumprocessor Tuna-177 uit (en meer)

    datacenter groei
    Networking

    Overnames en netwerkuitbreiding stuwen groei Eurofiber

    Networking

    Ridderorde voor it’ers Akkerhuis, Bongers en Koolen

    Networking

    ‘Punt-nl’ viert 40-jarig jubileum

    Networking

    Microsoft onthult netwerktechnieken die datacenters zuiniger maken

    Networking

    EY pleit voor verplichte e‑facturatie Nederlandse ondernemers vanaf 2030

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs