Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Decru SecureView biedt organisatiebreed opslagbeveiliging

23 mei 2007 - 09:25ActueelSecurity & AwarenessDecru

Decru introduceert de Decru SecureView om organisatiebreed een gecentraliseerd beheer van encryptie, sleutels en voorschriften mogelijk te maken.

Het SecureView-framework is beschikbaar voor alle applicaties van Decru en biedt een betrouwbare en vereenvoudigde interface om de beveiliging van heterogene opslagomgevingen te beheren.

De behoefte aan een krachtig en verenigd management is toegenomen nu bedrijven van gedeeltelijke beveiliging steeds meer organisatiebrede initiatieven ondernemen. Het SecureView-framework is direct beschikbaar om het beheer van Decru's applicaties voor security- en key-management te centraliseren. Hiermee biedt Decru de mogelijkheden om tot meer dan 1.000 apparaten vanaf een enkele interface te managen. SecureView bevat onder andere administrator-management, role-based access controls (RBAC), configuratie- en patchmanagement, continue upgrades, prestatie- en toegangscontrole en gecentraliseerde interfaces voor grafische gebruikers en command-line interfaces om de automatisering van groepen apparaten mogelijk te maken. SecureView gebruikt cryptografische smart cards voor two-factor authenticatie die toegang bieden. Alle cryptografische functies opereren op betrouwbare hardware in Decru DataFort en Lifetime Key Mangement-applicaties.

"De meeste bedrijven realiseren zich dat hun behoeften op het gebied van data-security alleen maar zullen toenemen. Sterk management voor encryptie, sleutels en voorschriften is een must-have," zegt Bianca van Dulst, EMEA Marketing Manager bij Decru. "Onze klanten vertellen ons dat gecentraliseerd management een kritieke voorwaarde is om verschillende omgevingen te beveiligen. Het SecureView-platform bevat vele best-practices, die we de afgelopen jaren ontwikkeld hebben."

De introductie van het SecureView-platform onderstreept de continue innovatie die Decru kenmerkt als marktleider op de storage security-markt. Eerder hebben de volgende punten hier al toe geleid:
– In 2002 introduceert Decru DataFort om data te beveiligen in heterogene opslagsystemen als NAS, IP SAN, FC SAN en tape back-upomgevingen
– In 2003 introduceert Decru het Lifetime Key Management-systeem (LKM) dat automatische beveiliging van opgeslagen data ondersteunt
Decru was wereldwijd de eerste aanbieder van storage security-oplossingen in marktgebieden als overheid, de financiële wereld en telecommunicatie
– NetApp en Decru zijn recentelijk erkend als beste storage security-aanbieder voor Fortune 1000-bedrijven, zo blijkt uit onderzoek van TheInfoPro

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Computable.nl

    Soevereine cloud: regie behouden

    Hoe krijg je grip op data, compliance en continuïteit in een geopolitieke realiteit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Qaitbay

    Snel het juiste antwoord binnen je klantenservice
    Pijl naar rechts icoon

    MOBA

    MOBA: digitale transformatie met spare parts webshop op Shopware
    Pijl naar rechts icoon

    Trust Connect

    Laat jullie organisatie nooit gijzelen door cybercriminelen met de AbilityKey
    Pijl naar rechts icoon

    Keurslager

    Keurslager: Mobile-first loyalty voor een 80-jarig icoon
    Pijl naar rechts icoon

    DecisionGuard

    Zero Trust Execution for Autonomous Systems
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon
    Stuur je case voor de Computable Awards en word getoond op de website!
    Ik wil een case insturenIcoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Mobile apps krijgen geen tweede kans:...

    In de wereld van mobile apps bestaat er nauwelijks een tweede kans. Binnen enkele seconden kan een gebruiker al besluiten een app te verwijderen wanneer deze niet goed presteert. De...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Ruim 800 gigabyte aan data gelekt bij gemeente Epe

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Epe meldt cy­berin­braak, Twente krijgt fotonica-fabriek (en meer)

    Security & Awareness

    Kabinet steunt vereenvoudiging NIS2 onder voorwaarden

    Security & Awareness

    Documentaire over cybercrime: ‘Ga niet naar de politie!’

    Security & Awareness

    Kort: Cyberweerbaarheidsles voor brugpiepers, AP kraakt wetsvoorstel politie (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    ACM focust op digitale autonomie, datadeling en online-veiligheid

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs