Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Networking & Connectivity » Networking

Fluke Networks introduceert nieuwe MicroScanner2 Cable Verifier

07 juni 2007 - 09:43ActueelNetworkingFluke

Fluke Networks maakt de introductie bekend van de nieuwe MicroScanner2 Cable Verifier. Deze nieuwe kabeltester biedt kabelinstallateurs op één enkel scherm een visuele weergave van de vier belangrijkste testresultaten: kabellengte, wiremap, kabel-ID en afstand tot breuk of kortsluiting.

Dit zorgt ervoor dat het testen sneller verloopt en het reduceert de kans op fouten, doordat de gebruiker niet moet schakelen tussen verschillende testmodi.

"De mogelijkheid om alle testresultaten tegelijk te bekijken levert tijdsbesparingen op en biedt technici een grotere nauwkeurigheid. Het stelt ons in staat onze klanten tegen lage kosten een optimaal functionerende installatie te leveren", zegt Kevin Kolinac, eigenaar van Communications Facilities & Design, Los Angeles, Californië, Verenigde Staten.

De nieuwe MicroScanner2 detecteert en toont de beschikbare services op de outlet die wordt getest, zoals 10/100/1000 Mbps Ethernet, POTS-telefoonservice of Power over Ethernet (PoE). Dit stelt technici in staat tijdens het installeren of het troubleshooten snel te bepalen of een probleem aan de bekabeling dan wel aan de service te wijten is.

"Wij installeren steeds meer wireless access points met PoE. De MicroScanner2 zal ons helpen om de bekabeling en de PoE-service tegelijk te verfiëren", vervolgt Kolinac.

Onhandige adapters behoren tot het verleden
Gebruikers kunnen met de nieuwe MicroScanner2 RJ-11-, RJ-45- en coaxkabels verifiëren en identificeren zonder dat ze adapters moeten gebruiken. De MicroScanner2 heeft ook een ingebouwde toongenerator, die zowel analoge als digitale tonen genereert, die compatibel zijn met de IntelliTone Pro Probe van Fluke Networks. Dit stelt de gebruiker in staat specifieke dradenparen en kabels op actieve netwerken nauwkeurig te identificeren.

Ontworpen voor hardhandig gebruik
De MicroScanner2 heeft een nieuwe robuuste ergonomische behuizing, waardoor het de juiste tool is voor elke werkomgeving. De rubberen holster beschermt de tool bij hardhandig gebruik en garandeert tegelijkertijd een comfortabele slipvaste grip.

Beschikbaarheid van het product
De MicroScanner2 is wereldwijd onmiddellijk leverbaar bij de verkooppartners van Fluke Networks. De nieuwe MicroScanner2 is beschikbaar als stand-alone tool of als onderdeel van een professionele testkit. Deze kit bevat een MicroScanner2, een IntelliTone Pro 200 Probe, zes Cable ID-afsluitingsapparaten (zowel RJ-45- als coaxconnectoren), een kabel met 8 klemmen voor het testen van niet-afgemonteerde kabels, RJ-11-, RJ-45-, en coaxpatchkabels, en een luxedraagtas.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Networking

    Kort: CSR bezorgd over vitale infrastructuur, QuTech brengt quantumprocessor Tuna-177 uit (en meer)

    datacenter groei
    Networking

    Overnames en netwerkuitbreiding stuwen groei Eurofiber

    Networking

    Ridderorde voor it’ers Akkerhuis, Bongers en Koolen

    Networking

    ‘Punt-nl’ viert 40-jarig jubileum

    Networking

    Microsoft onthult netwerktechnieken die datacenters zuiniger maken

    Networking

    EY pleit voor verplichte e‑facturatie Nederlandse ondernemers vanaf 2030

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs