Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

E-TEN Glofiish X800 volgende week verkrijgbaar in Nederland

11 oktober 2007 - 10:08ActueelCloud & InfrastructuurMobile-Point

Vanaf volgende week dinsdag is de platte lichtgewicht E-TEN Glofiish X800 beschikbaar voor consumenten en zakelijke gebruikers in Nederland. Met een processor van 500 MHz, groot VGA touchscreen (met 640×480 resolutie), maar liefst twee camera’s, HSDPA- ondersteuning en alle gemakken van het Windows Mobile 6 platform, is het toestel één van de krachtigste en meest complete smartphones op de Nederlandse markt.

Onderweg zijn met de E-TEN Glofiisch X800, voorzien van Windows Mobile 6, is je dag optimaal benutten of je nu wilt werken, navigeren of ontspannen. Met zowel aan de voor- als achterkant een camera, gecombineerd met HSDPA en WiFi ondersteuning is de E-TEN Glofiish X800 bijvoorbeeld een ideale partner voor videotelefonie. Daarnaast zorgt de combinatie van het grote VGA scherm (640×480) en de ingebouwde GPS met TMC ervoor dat je eenvoudig kunt navigeren en daarbij altijd op de hoogte bent van de actuele verkeerssituatie onderweg.

Windows Mobile 6 geeft de gebruiker directe toegang tot (push) email, internet en Windows Mobile Office-applicaties zoals Word, Excel en PowerPoint. Daarnaast beschikt de gebruiker van de E-TEN Glofiish X800 over Windows Live voor Windows Mobile met toegang tot bijvoorbeeld MSN. Met Windows Media Player kan de gebruiker onderweg genieten van muziek en video. Maarten Sonneveld, Manager Mobile Communications Business, Microsoft, is onder de indruk van de vele mogelijkheden van het toestel: "Het is een erg krachtig en compleet toestel waarmee je onderweg niets meer hoeft te missen. Met name de schermresolutie is ongekend. Ik denk dat dit veel mensen zal aanspreken die op zoek zijn naar optimale gebruikerservaring, functionaliteit en het vertrouwde Windows platform"

Het toestel wordt in Nederland op de markt gebracht door Mobile-Point; distributiebedrijf van kwalitatief hoogwaardige mobiele toestellen. Er is al veel vraag naar de E-TEN Glofiisch X800, merkt Ben Theobald, Sales Director van Mobile-Point op. "Dit toestel heeft uitzonderlijk veel mogelijkheden en dat spreek het publiek erg aan. We verwachten dan ook veel van deze krachtpatser."

De E-TEN Glofisch X800 is verkrijgbaar bij Mobile-Point. Online is deze verkrijgbaar bij onder andere www.gsmweb.nl, www.pdashop.nl, en www.mobilitystore.nl . Prijs 629,- euro incl. BTW

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Fokken met data

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Introductie van sase in het netwerk: eenvoudiger beheer en lagere kosten

    Handen
    ActueelSoftware & Development

    Workday en Randstad slaan handen ineen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: 15 miljoen voor QuiX Quantum, NTT Data met Eurofiber in 5G-zee (en meer)

    OpinieSecurity & Awareness

    Inzicht in kwetsbaarheden aanvalsoppervlak gaat voor budget

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Eigen datacenter, colocatie of cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs