Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Palm biedt Microsoft Office Communicator Mobile 2007 ondersteuning voor Windows Mobile Treo smartphones

18 oktober 2007 - 08:59ActueelCloud & InfrastructuurPalm

Palm kondigt aan dat Palm Treo smartphones die voorzien zijn van Windows Mobile gebruik kunnen maken van Microsoft Office Communicator Mobile 2007. Deze gratis software voegt instant messaging toe, die het mogelijk maakt om snel te lokaliseren en de status van anderen op het netwerk te controleren. Hierdoor communiceren mobiele professionals sneller met hun collega’s.

De Office Communicator Mobile 2007 client is ontworpen om het bereik van Office Communications Server 2007 uit te breiden voor het gebruik van Treo smartphones met Windows Mobile. Hiertoe behoren de Treo 700wx en Treo 750 in Noord Amerika en Europa, alsmede de Treo 750v en Treo 500v in Europa en andere delen van de wereld.
Office Communicator Mobile 2007 heeft dezelfde look en feel als de desktopversie van Microsoft Office Communicator 2007 waardoor toegang via Office Communications Server 2007 verkregen wordt, ook als mensen van hun bureau weg zijn.

"We hebben ons erop toegelegd om Microsoft's infrastructuurproducten via onze Windows Mobile Treo smartphones te ondersteunen," zegt Joe Fabris, manager draadloze oplossingen voor Palm, Inc. "Onze relatie met Microsoft biedt ons de kans om mobiele bedrijfsoplossingen te leveren die fungeren als lange termijn investeringen."

"Palm speelt een belangrijke rol in de ontwikkeling van producten die waarde geven aan mobiele bedrijfscommunicatie," zegt Moz Hussain, director productmanagement, Unified Communications Group bij Microsoft Corp. "Palm gelooft in de visie van Microsoft voor unified communication, waardoor mensen collega's vinden en samenwerken rechtstreeks van Microsofts applicaties die ze al kennen en gebruiken."

Palm is bekend van het maken van producten die intuïtief en makkelijk te gebruiken zijn. Het toegevoegde touch screen op de Treo smartphone maakt zaken zoals het zoeken van de weg op Live Search Maps via Live Search voor Windows Mobile mogelijk. Maar ook knippen en plakken in Word documenten en zoeken op internet wordt een goede ervaring. Met de voordelen van een high speed netwerk hebben ook flexwerkers snel toegang tot belangrijke informatie voor de op zwaardere bandbreedte webgebaseerde applicaties.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    Filter
    OpinieCloud & Infrastructuur

    Ddos-aanvallen (en waarom L3-filtering niet optioneel is)

    Handen, samenwerken, fusie
    ActueelOverheid

    Meer regie en samenwerking bij digitalisering overheid

    ActueelGovernance & Privacy

    Microsoft: we zijn geen hulpsheriff

    ActueelCloud & Infrastructuur

    HPE-Juniper vormt blok tegen Cisco

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Opkomst van soevereine clouds: stel dataportabiliteit centraal

    knop op toetsenbord met rolstoelsymbool
    ActueelOverheid

    Einde aan wildgroei van overheidswebsites

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs