Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Overeenkomst Panda Security en Channel Concepts

05 november 2007 - 14:25ActueelSecurity & AwarenessChannel ConceptsPanda Security
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Channel Concepts heeft een ontbrekende schakel in het productaanbod ingevuld. Tijdens de beurs InfoSecurity heeft Channel Concepts overeenstemming bereikt met Panda Security over de distributie van de IT-beveiligingsproducten van de Spaanse producent.

Channel Concepts is een value-added distributeur die oplossingen biedt van meer dan 10 internationale leveranciers aan ruim 400 Nederlandse resellers. Naast het verspreiden van hardware- en softwareproducten, verzorgt het bedrijf ook trainingen, consultancydiensten en ondersteuning voor zijn afnemers. Linux en beveiliging zijn de competenties van het team van Channel Concepts. De beschikbaarheid van de Panda Security, gevoegd bij de eerdere distributieovereenkomst met Red Hat, zullen een belangrijke rol spelen bij de integratie van open source-oplossingen met systemen van belangrijke leveranciers als SAP, Dell en Open-Xchange.

Panda Security is een gevestigde naam in de markt voor gegevensbeveiliging. De onderneming realiseerde in boekjaar 2006 een omzet van 141 miljoen dollar. De van oorsprong Spaanse informatiebeveiliger is vertegenwoordigd in 54 landen en heeft 1500 medewerkers. De producten zijn vertaald in 20 talen, waaronder Nederlands, en zijn in gebruik bij 2,5 miljoen klanten in de hele wereld.

"De producten van Panda Security passen precies in ons productaanbod," vindt Bart van Rheenen, oprichter en Cceo van Channel Concepts. Hij wijst erop het van belang te achten dat de resellers alle gewenste producten bij Channel Concepts kunnen afnemen. "Dan hoeven ze voor een compleet pakket dus niet bij verschillende leveranciers te shoppen," stelt hij vast. "Door het toevoegen van Panda Security is het aanbod voor zowel het MKB als voor de markt voor grote bedrijven compleet. Ze zijn net zo goed als grotere partijen, maar wel gretiger en loyaler."

"Channel Concepts is voor ons de gewenste distributeur," constateert Ruud Groeneboer, managing director Benelux van Panda Security. "Precies de goede omvang en de goede resellers in Nederland. Value-added distributeurs als Channel Concepts spelen een sleutelrol in onze verkoopstrategie."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Actuele cyberdreigingen in kaart gebracht

    Een uitgebreid threat report (2026) met trends, tactieken en risico’s voor complexe IT-omgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    AI-tool die hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts maakt voor het Rotterdams Philharmonisch Orkest (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Zorg

    Dit zijn de 6 meest besproken thema’s tijdens Zorg & ICT

    Security & Awareness

    Hackers zetten ChipSoft flink onder druk

    Security & Awareness

    Data van vrijwel alle inwoners buitgemaakt bij cyberaanval Epe

    datacenter groei
    Cloud & Infrastructuur

    Digitale omzet Unica blijft stijgen

    Security & Awareness

    ‘Cyber-aan­vals­kracht China evenaart VS’

    Security & Awareness

    Tweede Kamer wil DigiD-beheer bij Solvinity weghalen

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs