Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Document Dialog sluit partnership met Macro 4

08 november 2007 - 14:49ActueelIT Strategy & GovernanceDocument DialogMacro 4
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Document Dialog heeft een partnership gesloten met Macro 4, wereldwijd ontwikkelaar en leverancier van onder meer documentmanagement-oplossingen.

De kern van dit strategische partnership is de uitbreiding van de productportfolio's van beide organisaties op het gebied van procesmanagement voor complexe documentwerkstromen. Het partnership werd begin dit jaar afgesloten in Duitsland. Document Dialog en Macro 4 gaan nu ook gezamenlijk de Benelux-markt bedienen.

Softwareleverancier Macro 4 beschikt met Business Critical Output over een bewezen softwareoplossing. Hiermee zijn documentprocessen betrouwbaar en flexibel in te richten, te monitoren en te beheren. System Integrator Document Dialog brengt een uitgebreid portfolio aan oplossingen voor outputmanagement en branchespecifieke kennis met zich mee. De combinatie van beide ondernemingen stelt hen in staat om een antwoord te bieden op complexe documentvraagstukken. Klanten beschikken hiermee over één contact voor gestandaardiseerde softwareoplossingen, inclusief support, implementatie en training.

Ton van Raaij, Managing Director van Document Dialog: "We constateren dat veel opdrachtgevers op zoek zijn naar één leverancier die alle producten en diensten kan bieden die nodig zijn voor een nieuw DMS of Output Management-project. Dankzij deze samenwerking kunnen wij die behoefte invullen. Producten die – afhankelijk van het project bij de klant – in verschillende combinaties samen kunnen werken, versterken elkaar en bieden daardoor optimale ondersteuning aan bedrijfskritische processen."

Beide organisaties willen de synergie uit de samenwerking benutten om de bestaande activiteiten verder uit te bouwen. De voordelen van het strategische partnership met Document Dialog zijn voor Macro 4 duidelijk: "Beide partners beschikken over belangrijke kerncompetenties en complementeren elkaar in producten, ervaring en kennis. Dit is heel belangrijk omdat we nu over complete oplossingen beschikken en niet alleen afzonderlijke modules", aldus Johannes Penzkofer, General Manager CER bij Macro 4.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    OT Infrastructure

    OT-patchmanagement herzien: beheersing...

    Kwetsbaarheden in software en firmware zijn onvermijdelijk, ook binnen OT-omgevingen. De manier waarop organisaties hiermee omgaan, bepaalt echter of die kwetsbaarheden daadwerkelijk leiden tot verhoogd risico.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    IT Strategy & Governance

    Kernplatforms als rem op innovatie: waarom cio’s opnieuw moeten kiezen

    De Overstap algemeen
    Sourcing & Vendor Management

    De Overstap 9: Nextcloud op het strand

    Overnames & fusies

    Tech-overnamemarkt: Nederland koelt af, België in de lift

    IT Industry news

    Kort nieuws: Mistral gaat regionaal, Dynatrace koopt Arize, SpaceX rondt Cursor-deal af (en meer)

    Route 5 Cybersec
    Security & Risk

    Hoe manage je een cybercrisis?

    Lovable oprichters Anton Osika en Fabian Hedin
    Startups & Scale-ups

    EU-geld voor Zweedse vibecoding-gigant Lovable

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs