Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Cadac Group introduceert Organice 2007 R2

08 januari 2008 - 14:473 minuten leestijdActueelSoftware & DevelopmentCadac
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

De Cadac Group, een Microsoft Gold Certified Partner en ontwikkelaar van op SharePoint gebaseerde engineering document management oplossingen, introduceert Organice 2007 R2.

Deze nieuwe release biedt verschillende nieuwe mogelijkheden en verbeteringen die het bedrijfsproces van project georiënteerde bedrijven verder verbetert. De nieuwe release bevat ondermeer de volgende nieuwe features en verbeteringen: de ondersteuning van (extreem) lange keuzelijsten; verbeteringen in de viewer; additionele CAD ondersteuning; ondersteuning van additionele talen; verbeterde document distributie.

SharePoint is niet in staat (extreem) lange lijsten of document libraries op een gebruiksvriendelijke manier te hanteren. In de nieuwe release introduceert Organice een intelligent mechanisme dat deze (extreem) lange lijsten of document libraries wel kan hanteren. Hierbij worden de waarden locaal gecached, zodat de (extreem) lange lijsten direct voor de gebruiker beschikbaar zijn. Dit is bijvoorbeeld handig wanneer document libraries zeer veel items bevatten of wanneer zeer lange keuzelijsten worden gebruikt. Verbeteringen in de viewer Om een document te kunnen openen en bekijken zonder de bijbehorende applicatie, heeft Organice een geintegreerde viewer die meer dan 250 bestandsformaten ondersteund. In de nieuwe release ondersteunt deze viewer nu ook Office 2007 bestandsformaten.

Verder is het mogelijk twee revisies van hetzelfde document in de viewer te vergelijken. De viewer toont hierbij de verschillen en laat zowel zien wat is toegevoegd als wat is verwijderd. Deze functionaliteit is erg handig om meer inzicht te verkrijgen in de revisie historie van documenten.

Organice was een van de eerste oplossingen die SharePoint met AutoCAD integreerde en daarmee volledige engineering document management functionaliteit in SharePoint bracht. In de nieuwe release van Organice is de CAD ondersteuning in SharePoint uitgebreid me ondersteuning van Autodesk Revit 2008, Bentley MicroStation V8 XM en BricsCad 8. Ondersteuning van additionele talen Organice 2007 R2 is nu ook in het Frans, Fins en Spaans beschikbaar, zodat nog meer klanten wereldwijd Organice in hun eigen taal kunnen gebruiken. Organice ondersteunt nu 7 talen: Engels, Frans, Duits, Italiaans, Nederlands, Fins en Spaans.

Organice Transmit is een optionele module waarmee meerdere documenten tegelijkertijd naar meerdere ontvangers gedistribueerd kunnen worden, gespecificeerd per ontvanger. In de nieuwe release is de user interface verbeterd en is het mogelijk in de distributie matrix de assen met de documenten en ontvangers om te wisselen. De automatische verzend methode (digitaal of op papier) is nu direct gerelateerd aan de ontvanger en de verzendbrief die naar elke ontvanger wordt meegestuurd ondersteunt nu meerdere talen. Verder is het nu mogelijk om alle openstaande acties per verzendlijst in te zien en kunnen alle acties gerelateerd aan een verzending tegelijkertijd geupdate worden. Organice 2007 R2 is per januari 2008 beschikbaar voor klanten.

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ai klusjes gig
    Data & AI

    Kort: Java en ai-tools vernieuwd, klusjes scoren (en meer)

    Software & Development

    Value8 wil totale controle over Ctac

    Data & AI

    Kort: Innobrix wint Google-prijs, anonieme ai helpt zorg nog meer (en nog meer)

    Data & AI

    Kort: ai op universiteit nu riskeert onoplosbare problemen later (en meer)

    Overheid

    Grote kwetsbaarheid Rijk bij uitval ict-dienstverlening

    Data & AI

    Kort: 100 miljoen voor Nederlandse ai, down under investeert ook (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs