Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Actuate tekent reseller-overeenkomst met SecondFloor

28 januari 2008 - 14:143 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurActuateSecondfloor

Actuate, speler in business intelligence, performance management en reporting applications, heeft bekend gemaakt dat het bedrijf een strategische reseller-overeenkomst heeft gesloten met de in Nederland gevestigde IT-adviesorganisatie SecondFloor.

SecondFloor is gespecialiseerd in IT-oplossingen en verandermanagement voor organisaties binnen de financiële sector. Haar dienstverlening is gebaseerd op ‘best practice’-ervaringen en een bewezen projectmanagementaanpak waarmee de effectiviteit van bedrijven in de financiële dienstverlening wordt verbeterd. Als reseller van Actuate, gericht op de markt voor financiële dienstverlening in EMEA-landen, kan SecondFloor haar klanten de hoogwaardige rapportagetechnologie van Actuate afzonderlijk of als onderdeel van haar (op maat gemaakte) oplossingen aanbieden.

Martin Knook, Managing Director Business Development bij SecondFloor: "We hebben al gebruik gemaakt van Actuate-technologie in een risk dashboard dat wij hebben ontwikkeld voor een internationale financiële dienstverlener. Dit risk dashboard verschaft de Raad van Bestuur en de Raad van Commissarissen van deze onderneming informatie over het totale risico binnen alle bedrijfsonderdelen, geeft meer inzicht in de complexe rapportagestructuren en draagt bij aan een SOX-compliant controleproces. De samenwerking met Actuate verzekert ons ervan dat wij onze hoogwaardige softwareoplossingen van uitstekende rapportagemogelijkheden kunnen voorzien, die tegemoetkomen aan de eisen van onze klanten."

Afgelopen december heeft ECAPS, een risk management-oplossing ontwikkeld door SecondFloor en Algorithmics in opdracht van ING Corporate Insurance Risk Management (CIRM), de prestigieuze Banking & Finance ICT Innovation Award 2007 gewonnen. Deze award wordt elk jaar uitgereikt door Banking & Finance, een Europees Platform voor Financiële Professionals.

ECAPS is een standaard platform voor risk management dat grensverleggend is door een methode waarmee op grote schaal replicating portfolio’s kunnen worden geproduceerd voor risk management in het verzekeringsbedrijf, wat het mogelijk maakt om meer dan 40 ING business units wereldwijd tegelijkertijd te updaten. Het systeem en de processen zijn controleerbaar en SOX compliant. Door de verbeterde automatisering en controle, was ING voor de eerste keer in staat resultaten over het economisch kapitaal te publiceren, de rapportagetijd voor risk met 60% te verkorten, en kan direct toegang worden verkregen tot gegevens over wereldwijde marktrisico’s. Het vormt tevens een goed uitgangspunt voor de aanstaande nieuwe solvabiliteitseisen en kan mogelijk als basis dienen om te voldoen aan de boekhoudverplichtingen conform IFRS fase II voor verzekeringsbedrijven.

"We hebben dezelfde visie en marktspecialisatie als SecondFloor en het is een voorrecht met hen te kunnen samenwerken, zodat wij ons aandeel op de markt voor financiële dienstverlening in EMEA-landen kunnen vergroten," aldus Vincent De Gennaro, Vice-President EMEA bij Actuate. "SecondFloor heeft een lange, uitstekende staat van dienst als het gaat om innovatieve oplossingen en diensten voor financiële ondernemingen en gaat zeer vooruitstrevend en zorgvuldig te werk bij bedrijfsrapportageoplossingen. We kijken ernaar uit om samen met SecondFloor te werken aan verbetering van business intelligence-mogelijkheden en de ontwikkeling van klantgerichte oplossingen, hetgeen resulteert in duidelijke, meetbare bedrijfsvoordelen."

Martin Knook, SecondFloor: "De samenwerking met Actuate zal aanzienlijke voordelen voor ons en onze klanten opleveren . Actuate is niet alleen een toonaangevende BI-leverancier in financiële dienstverlening, de technologie die zij hanteren is zeer complementair aan onze eigen risk management-oplossingen. Met de keuze voor Actuate kunnen we onze huidige dienstverlening sneller uitbreiden en onze klanten beter voorzien van innovatieve, hoogwaardige oplossingen en diensten."

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Mobile apps krijgen geen tweede kans:...

    In de wereld van mobile apps bestaat er nauwelijks een tweede kans. Binnen enkele seconden kan een gebruiker al besluiten een app te verwijderen wanneer deze niet goed presteert. De...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Sharp komt met nieuwe luchthavendisplays  

    Governance & Privacy

    Hoe realiseer ik een soevereine informatiehuishouding?

    Innovatie & Transformatie

    Australische DroneShield meldt zich in de Benelux

    Cloud & Infrastructuur

    ACM focust op digitale autonomie, datadeling en online-veiligheid

    Cloud & Infrastructuur

    Worldstream lanceert soevereine S3-objectopslag voor Nederlandse markt

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Workplace Technology Center en CCare ICT in huwelijksbootje, app tegen pornoverslaving lekt data (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs