Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Mobillion breidt salesteam verder uit

04 februari 2008 - 10:38ActueelCarrièreMobillion

Mobillion, specialist op het gebied van mobiele en web 2.0-toepassingen en -diensten, heeft twee nieuwe medewerkers aangesteld binnen zijn salesteam. Roel Linssen is benoemd tot account manager en Carlo van Herwaarden tot new business developer op de sales- en marketingafdeling van Mobillion.

Carlo van Herwaarden
Carlo van Herwaarden is als new business developer verantwoordelijk voor de conceptontwikkeling en verkoop van ‘social media solutions’ van Mobillion aan profit en non-profit organisaties. Het betreft de expertise en tools om de dialoog met klanten, consumenten en burgers aan te gaan. Een bekende markt voor Van Herwaarden, want na zijn studie interaction design, was hij tien jaar zelfstandig ondernemer van NTT interactive media en Gatenine, dat al een aantal jaar samenwerkte met Mobillion op het gebied van interactieve websites en marketingcampagnes.

"Mobillion is een no-nonsense club met veel technische kennis. Ook buiten de grachtengordel kun je tot briljante ideeën komen; je moet daarvoor creatief en pragmatisch zijn met een open blik en niet aflatende drang om te innoveren. Ik kijk er naar uit om Mobillion ook conceptueel op de kaart zetten", zegt Van Herwaarden.

Roel Linssen
Roel Linssen is aangesteld als account manager en zal Mobillion’s klantportfolio binnen de tak ‘mobile marketing & publishing’ verder uitbreiden. Samen met Van Herwaarden was hij hiervoor eigenaar van Gatenine. "Mobillion is een belangrijke speler op het gebied van mobiele marketing met veel kennis van de techniek en de markt. Ik zie een mooie uitdaging om een verdere versterking van Mobillion’s positie binnen de mobiele industrie te realiseren."

"Gatenine was altijd al een strategische partner voor Mobillion. We zijn erg blij met deze intensievere samenwerking, waarbij Gatenine is opgegaan in Mobillion", aldus Marc Schoutens, directeur van Mobillion.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Businessanalyse als fundament voor duu...

    Een effectief traject begint bij het expliciet maken van businesswaarde. Die businesswaarde bestaat uit meer dan alleen functionele wensen. Het vraagt inzicht in de essentiële data, afhankelijkheden binnen processen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Italiaanse restwarmte Equinix, SLTN volledig in handen van Eugène Tuijnman (en meer)

    Data & AI

    Twee van de vijf techreuzen koppelt ontslag direct aan ai

    Carrière

    Kort: Private equity stuwt banengroei, 9 op 10 it-leiders niet klaar voor ai-cyberaanvallen (en meer)

    Data & AI

    Kort: Digitale economie groeit ondanks krimp ict-banen, ai-ambities mkb missen vruchtbare grond (en meer)

    Overheid

    Drie drijfveren voor versnelling en verandering

    Carrière

    Atos Nederland start reorganisatie met vrijwillige vertrekregeling

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs