Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Magic Software kondigt aan SaaS Enabled Application Platform (SEAP) functionaliteiten toe te voegen aan haar Applicatie Platform Technologie

19 februari 2008 - 23:44ActueelSoftware & DevelopmentMagic Software

Magic Software kondigt aan SaaS Enabled Application Platform (SEAP) functionaliteiten toe te voegen aan haar Applicatie Platform Technologie.

Magic Software Enterprises  een verkoper van ontwikkeling en integratie software, heeft vandaag bekend gemaakt haar software ontwikkel pakket (eDeveloper) uit te breiden met Saas Enabled Application Platform (SEAP) functionaliteiten. Deze ontwikkeling speelt in op de toenemende vraag van software ontwikkelaars om hun applicaties in Software-as-a-Service (SaaS) aan te kunnen bieden.
Magic Software is van plan om het nieuwe product, wat op de markt komt onder de naam SaaS Enabled Application Platform (SEAP), in de loop van dit jaar al beschikbaar te hebben voor Japan. In opvolging van deze initiële release zal het pakket wereldwijd beschikbaar worden gesteld. Dit nieuwe product zal, naast een aantal andere functies, de functionaliteit van het huidige eDeveloper en de ‘rich internet client’ technologie bevatten.
ICT analisten geloven dat het ontwikkelen en installeren van SaaS applicaties een nieuw soort applicatie platform nodig heeft met ‘rich internet client’ mogelijkheden, zeer hoge schaalbaarheid, snelle eenvoudige ontwikkeling en individualisering alsmede relevante administratieve functies. Magic Software heeft de eerste stap in die richting gezet met het afsluiten van een bèta programma voor de nieuwe SEAP release die de ‘rich internet client’ functionaliteiten bevat. Het bèta programma werd als succesvol beoordeeld door verschillende belangrijke partners die gebruik maken van decentrale aanbieding van functionaliteit via TCP/IP en SaaS toepassingen.
De volgende stap, die gebaseerd is op de feedback van de partners van Magic Software en informatie vanuit de markt, omvat het maken van een aantal product- en functionele aanpassingen die noodzakelijk zijn voor een operationeel SaaS Enabled Application Platform.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Software & Development

    Vibe coding en het lot van de developer

    Data & AI

    De transformatie van OpenTable

    Software & Development

    Connected Capital koopt Spit en Noctua

    Software & Development

    Verkeerde configuratie bij Azure leidt tot veel storingen

    Data & AI

    Hoe tem je een ai-agent?

    Nvidia 1 miljoen dollar
    Data & AI

    Kort: Nvidia pompt één miljard in Nokia, BOM 1 miljoen in Konekti (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs