Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Ordina gooit Business Intelligence Academy in de strijd om nieuwe medewerkers

26 maart 2008 - 10:48ActueelCarrière

Ordina is op 1 februari 2008 gestart met de vijfde Business Intelligence (BI) Academy. De BI Academy leidt jonge medewerkers op gedurende een intensieve training van twee maanden, waarna ze voor een periode van twee jaar aan de slag gaan als trainee bij klanten van Ordina.

Tijdens deze periode worden ze klaargestoomd voor een functie als BI consultant. De BI Academy ging op 1 april 2005 voor het eerst van start. Inmiddels hebben 67 Ordina medewerkers de BI Academy succesvol doorlopen en zijn nu aan de slag als trainee.

De Ordina BI Academy is een bewuste keuze in de strijd om nieuwe medewerkers. In het traject van werving en selectie, voorafgaand aan iedere Academy-ronde, zoekt Ordina naar een mix HBO- of WO-studenten. Variërend van bedrijfskunde en bedrijfskundige informatica tot kunstmatige intelligentie en econometrie.

Het opleidingsprogramma wordt grotendeels door eigen, ervaren consultants en andere professionals verzorgd en begeleid. Waar nodig worden door de technologiepartners van Ordina maatwerk tool-trainingen gegeven. Maarten-Jan van Fulpen, Business Unit Manager OVW: "De Academy van Ordina biedt nieuwe medewerkers een inspirerende en uitdagende werkomgeving met meer dan voldoende ontplooiingsmogelijkheden. Zo zijn ze snel inhoudelijk bij een klant aan de slag en dat is toch wat ze willen. Dat verklaart het succes van dit programma."

Gedurende de eerste twee maanden komen de volgende onderwerpen aan bod: introductie Corporate Performance Management, introductie Business Intelligence en Datawarehousing, introductie databases, SQL-training datamodelleren, database-training, back/front end tool-training en kennismanagement.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    Marga Reuver nieuwe voorzitter Dutch Cloud Community

    Overheid

    Haperende it bij OM brengt rechtsstaat in gevaar

    Onderwijs

    Tech-hub Molengeek verdacht van financiële malversaties

    Carrière

    Computable Awards: de hoogmis van de ict-sector

    Winnaars Computable awards 2025
    Carrière

    Zo hebben jury en publiek gestemd bij de Computable Awards 2025

    Innovatie & Transformatie

    Hulde aan de winnaars van de Computable Awards 2025

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs