Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Datacenter & Infrastructure » Operating Systems

Breng e-mailarchivering tot een hoger niveau met GFI MailArchiver 6

23 september 2008 - 11:404 minuten leestijdActueelOperating SystemsGFI Software

Een nieuwe versie van GFI MailArchiver for Exchange, een oplossing voor e-mailbeheer en -archivering, is vandaag uitgebracht. GFI MailArchiver 6 integreert met Microsoft’s Outlook e-mail client waardoor gebruikers sneller en op een meer transparante manier toegang kunnen krijgen tot hun gearchiveerde e-mail

GFI MailArchiver is de eerste aanbieder van producten voor e-mailarchivering die Outlook-integratie zonder het gebruik van stubbestanden aanbiedt. Dit reduceert de belasting op de Exchange Server terwijl ook de complexe client problemen en het beheer verminderd worden. Doordat Microsoft het gebruik van stubs in e-mailarchiveringsproducten afraadt, was het voor GFI een gemakkelijke beslissing om geen stubbestanden te gebruiken en om een innovatieve en effectievere aanpak te nemen.

GFI MailArchiver is de toonaangevende archiveringsoplossing voor MKB´s. De software, die tegen de laagste prijs op de markt wordt geleverd, archiveert alle bedrijfsmail, reduceert de afhankelijkheid van logge PST-bestanden, biedt werknemers altijd en overal toegang tot oude en verwijderde e-mails en helpt ondernemingen te voldoen aan de eisen van e-discovery en wettelijke naleving.

Met GFI MailArchiver 6, de eerste keuze voor vele kleine en middelgrote ondernemingen, kunnen eindgebruikers nu zoeken naar alle oude en verwijderde e-mails vanuit een folder in hun Outlook e-mailclient en deze vervolgens bekijken. Integratie met Outlook betekent dat gearchiveerde e-mails vanuit Outlook bekeken kunnen worden, net alsof ze e-mails bekijken vanuit hun Exchange mailbox of lokaal PST-bestand. Gebruikers van GFI MailArchiver kunnen nu genieten van een snellere en verbeterde ervaring dan degene die stubs gebruiken.

Veel archiveringsoplossingen laten een klein stub-bestand in plaats van een gearchiveerd bericht achter dat door eindgebruikers gebruikt kan worden om gearchiveerde berichten van het archiveersysteem terug te vinden. Dit veroorzaakt echter problemen voor de beheerders wat serverprestaties betreft, omdat kleine delen van de e-mails dan nog steeds op de Exchange Server achterblijven.

"De nieuwe versie van GFI MailArchiver is ontworpen om aan de eisen van onze klanten te voldoen en om onze positie te versterken in een snelgroeiende markt omdat steeds meer bedrijven het belang van e-mailarchivering inzien. GFI is de eerste aanbieder van e-mailarchiveringsoplossingen die Outlook-integratie aanbiedt zonder dat stub-bestanden nodig zijn. We hebben aanzienlijk veel technische inspanning hierin gestoken en we zijn ervan overtuigd dat we hiermee ons marktaandeel kunnen vergroten. Met méér dan 10.000 tevreden klanten wordt GFI MailArchiver het e-mailarchiveringsproduct voor MKB´s. Het product wordt tegen de laagste prijs op de markt verkocht, maar doet niet tekort aan functionaliteit. We zijn ervan overtuigd dat GFI MailArchiver een échte winnaar is," zegt David Vella, Director of Product Management bij GFI.

E-mail is voor alle ondernemingen over de hele wereld het voornaamste communicatiemiddel geworden. Toch zijn er nog steeds ondernemingen die de behoefte om bedrijfsmail te archiveren, onderschatten. Uit onderzoek dat door GFI Software in het Verenigd Koninkrijk en de Verenigde Staten werd uitgevoerd, is gebleken dat respectievelijk 51% en 53% geen e-mailarchiveringsoplossing gebruikt. Bovendien zijn zelfs vele ondernemingen niet bewust van het belang van e-mailarchivering. Uit het onderzoek van GFI blijkt dat in het Verenigd Koninkrijk 30% van de MKB´s van mening is dat ze onvoldoende over e-mailarchivering geïnformeerd zijn, terwijl 36% van de MKB´s in de Verenigde Staten van mening is dat ze niet voldoende weten over het onderwerp.

Met een e-mailarchiveringsoplossing, zoals GFI MailArchiver, zijn de problemen die organisaties hebben die zeer afhankelijk zijn van e-mails opgelost. Door e-mails in een centrale database te archiveren, worden opslagproblemen op de mailserver verminderd alsook de afhankelijkheid van PST-bestanden om e-mails te archiveren. Aan de andere kant zullen eindgebruikers van mening zijn dat het zoeken naar oude of verwijderde e-mails gemakkelijk is dankzij de integratie met Outlook en de mogelijkheid om door middel van een webbrowser door het archief te zoeken- zelfs als ze niet op kantoor zijn.

Vanuit een wettelijk of managementperspectief gezien, garandeert GFI MailArchiver dat alle bedrijfsmail veilig wordt opgeslagen, tegen knoeierij bestand is en binnen enkele minuten bekeken kan worden. Hierdoor is het voor de onderneming gemakkelijker om de noodzakelijke gegevens te bieden en ook om de onderneming zelf in een rechtszaak te verdedigen of om te bewijzen dat ze voldoen aan de voorschriften in het betreffende land. Met GFI MailArchiver kan het management ook de e-mails van werknemers in de gaten houden indien personen ervan verdacht worden dat ze misbruik maken van de bedrijfsmail of e-mails versturen met kwaadaardige inhoud.

Meer informatie over GFI MailArchiver is te vinden op: http://www.gfi.nl/nl/mailarchiver/. Prijzen vanaf 648 USD voor 25 mailboxen. Meer opties voor prijzen zijn beschikbaar op http://www.gfi.nl/nl/pricing/pricelist.aspx?product=mar&curr=eur&lang=nl. Klanten kunnen bestellen door middel van het online bestelformulier of via een van GFI’s geautoriseerde distributeurs en resellers.

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Windows 10
    Operating Systems

    Microsoft verlengt Windows 10-updates voor consumenten, bedrijven blijven betalen

    Operating Systems

    Eén iot-toestel op vijf bevat minstens één kwetsbaarheid

    Linux
    Operating Systems

    Linux groeit gestaag op de business-pc

    Phishing fastfood vis
    Operating Systems

    Kort: Digitalisering overheid gaat traag, phishing by McDonald’s (en meer)

    Operating Systems

    Koepelorganisatie Linux in Nederland opgericht

    Operating Systems

    Een ai-wachter in je besturingssysteem: slim, maar ook betrouwbaar?

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs