Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Excitor staat klaar om in te springen na besluit Nokia om te stoppen met Intellisync

06 oktober 2008 - 14:345 minuten leestijdActueelSecurity & AwarenessExcitor A/S

De aankondiging van Nokia dat zij de ontwikkeling en marketing van Intellisync zullen stopzetten is een grote bron van frustratie voor ondernemingen die een effectief beheer van hun mobiele telefoons en goed beveiligde mobiele e-mail vereisen. Excitor springt met haar DME-oplossing hier op in door de teleurgestelde Nokia klanten de mogelijkheid te bieden om de overstap te maken naar een andere oplossing en relaties aan te gaan met Intellisync-businesspartners die nu geen veilige Mobile Device Management oplossing meer in hun productportefeuille hebben.

De aankonding van Nokia op maandag dat zij vanaf 31 oktober stoppen met de ontwikkeling en marketing van Nokia Intellisync Device Management, File Sync, Application Sync en Behind-the-firewall Wireless Email, heeft de markt voor veilige mobiele oplossingen voor grote ondernemingen opgeschud.

Excitor biedt uitkomst voor de vele Nokia Intellisync-klanten die niet verder willen gaan met een oplossing waarvoor geen licenties meer kunnen worden bijgekocht, waarvan de verdere ontwikkeling is stopgezet en dat binnenkort nog maar beperkt zal worden ondersteund. Deze uitkomst bestaat uit een zeer aantrekkelijke aanbieding voor het omzetten van Intellisync-licenties naar DME-licenties voor het einde van het jaar.

Excitor heeft ruime ervaring op dit gebied. In de afgelopen twee jaar heeft Excitor een aanzienlijk aantal nieuwe, grote klanten gekregen die zich zeer bewust zijn van de noodzaak van een oplossing met een hoog beveiligingsniveau. Deze klanten gebruikten in het verleden Intellisync, maar stapten later over naar de DME-oplossing van Excitor. DME is de enige oplossing op de markt die de noodzakelijke veiligheid combineert met centraal beheer en ondersteuning van een groot aantal telefoonmerken- en modellen.
Zo biedt Excitor de enige beschikbare gecodeerde e-mailclient voor de Apple iPhone.
Deze positie wordt versterkt doordat analysten als Gartner en IDC Excitor’s positie als een van de weinige gekwalificeerde vendors voor enterprise-klanten erkent en doordat Excitor bedrijven als Ericsson, Danske Bank en Ernst & Young tot zijn klanten mag rekenen.

Veel klanten en partners achtergelaten zonder oplossing
"Het besluit van Nokia om Microsoft ActiveSync aan te raden als alternatief voor Intellisync , heeft veel bedrijven in een lastig parket gebracht. Namelijk, veel grote bedrijven hadden al besloten ActiveSync van Microsoft niet te willen gebruiken vanwege de beperkte aandacht op het efficiënt kunnen beheren van alle mobiele telefoons in een bedrijf en de beperkte aandacht voor de vereiste strikte beveiliging.
Voor bedrijven die het e-mailplatform Lotus Domino van IBM gebruiken is de situatie nog lastiger. Zij zullen binnenkort zonder veilige mobiele oplossing zitten, want voor de ActiveSync-oplossing moet een bedrijf Microsoft Exchange gebruiken, dus voor hen is dit geen werkbare oplossing.", aldus Torben Haase, CEO van Excitor.

Mobiele oplossingen die bedrijven niet beperken
"Wij zijn al benaderd door een aantal Intellisync-businesspartners die willen weten hoe zij de licenties van hun klanten kunnen omzetten naar DME, aangezien Excitor de enige DME-oplossing biedt die totaal is gericht op de groeiende markt die zich steeds meer bewust is van de noodzaak van een sterke beveiliging en die klanten niet beperkt in hun keuze van mobiele telefoons.", zegt Haase. "Door de snelle ontwikkeling in ontwerp en technologie van mobiele telefoons willen bedrijven geen oplossingen voor mobiele veiligheid en mobile device management die hen dwingt zich te binden aan één leverancier voor mobiele platforms, nu en in de toekomst, of het nu gaat om Symbian, Windows Mobile, Java of zelfs iPhone.

Meer zekerheid met leveranciers met 100% focus
Het besluit van Nokia bewijst maar weer dat grote leveranciers geen betere garantie kunnen bieden dan kleinere, want focus op een bepaald onderdeel verschuift vaak en regelmatig worden investeringen in de ontwikkeling van een bepaalde productlijn stopgezet. Als grote hardwareproducenten onafhankelijke softwareproducenten overnemen, moeten de gekochte producten worden opgenomen in een grotere productportefeuille. Beslissingen over verdere ontwikkeling en prioriteiten komen dan in het gedrang door de de andere strategische initiatieven en algemene overwegingen van het bedrijf.

Aanbieding voor omzetten Intellisync-klanten
Excitor biedt uitkomst met een aantrekkelijke aanbieding voor het omzetten van de licenties van Intellisync-klanten die willen overstappen naar een veilige en stabiele mobiele oplossing. "We willen geen gebruik maken van de bedrijven die nu mogelijk een acuut probleem hebben. Daarom bieden we hen gedurende een bepaalde periode de mogelijkheid om onder zeer aantrekkelijke voorwaarden de Intellisync-licenties om te zetten naar DME-licenties. Uiteraard zien we dit ook als een kans en hopen we hiermee onze klantenkring uit te breiden met bedrijven die hun mobiele oplossing willen uitbreiden met meer gebruikers of die een betere analyse en beter beheer van de mobiele kosten willen. Het aanbod is geldig tot het einde van het jaar, dus wij raden Intellisync-gebruikers aan om zo snel mogelijk contact op te nemen met hun lokale DME-partner of met Excitor voor meer informatie over deze aanbieding"

"Wij zijn sinds dinsdag in gesprek met een aantal grotere partners van Intellisync om de mogelijkheden te bespreken voor het voortzetten van de service aan hun klanten door een toekomstbestendige mobiele oplossing te bieden met een sterke beveiliging en effectieve centrale controle van alle soorten mobiele telefoons. Wij kunnen dat leveren, of zij nu klanten hebben op een Microsoft Exchange- of IBM Domino-platform.", concludeert Haase.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Actuele cyberdreigingen in kaart gebracht

    Een uitgebreid threat report (2026) met trends, tactieken en risico’s voor complexe IT-omgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Infosistema

    bizSupply: contractintelligentie die in dagen levert wat CLM-system maanden kost
    Pijl naar rechts icoon

    GS1 Nederland

    Superunie ziet GS1 PAC als krachtige tool voor delen van verpakkingsdata
    Pijl naar rechts icoon

    DataChecker

    Budbee controleert identiteit koeriers (Budbee en DataChecker)
    Pijl naar rechts icoon

    AmeXio

    Modernisering van het digitale platform van Sligro Food Group (AmeXio en Sligro Food Group)
    Pijl naar rechts icoon

    E-Mergo BV

    Van dashboards naar datagedreven alerts met Power Platform (E-Mergo en Lavans)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Tweede Kamer wil DigiD-beheer bij Solvinity weghalen

    shutterstock_2577081363 Gorodenkoff
    Innovatie & Transformatie

    Kort: Accenture legt accent op robotica, Sans geeft Navo lesje cy­ber­weerbaarheid (en meer)

    Governance & Privacy

    HCC! waarschuwt tegen overname van Solvinity door Amerikaanse Kyndryl

    Data & AI

    Kort: Detectietool voor ai-risico’s, record aan durfkapitaal (en meer)

    Security & Awareness

    Ciso’s slaan alarm: 3 adviezen om ai vóór te blijven

    Security & Awareness

    AP gaat ict-leveranciers preventief controleren

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs