Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Eerste resellers certificeren zich bij BioXS

28 oktober 2008 - 16:21ActueelSecurity & AwarenessBioXS
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Nederland is de eerste gecertificeerde resellers van WinMagic rijker. Onlangs hebben de technische engineers van Stepco te Ittervoort en The Authentication Company in Amsterdam een intensieve tweedaagse technische training met succes afgerond.

Bij Stepco zijn tevens een aantal medewerkers gecertificeerd voor het salestraject. Hiermee zijn zij de eerste partners die Certified Partner van BioXS International zijn geworden. "Ondernemingen beginnen zich steeds meer te realiseren dat vrijwel alle bestanden bedrijfskritieke gegevens bevatten, " licht directeur Reinier van der Drift van BioXS toe. "Een Excelsheet met marktgegevens of een simpel klantenbestand met privacy gevoelige data kan in verkeerde handen leiden tot onacceptabele risico’s voor elk type onderneming. Tel daarbij op dat we met laptops allemaal mobieler zijn gaan werken en er altijd een risico is van diefstal of verlies en de noodzaak van encryptie is duidelijk. "

WinMagic’s SecureDoc is een eenvoudig te installeren, te configureren en te onderhouden AES-256 bit encryptie engine die alle bestanden op alle drives voorziet van een solide versleuteling. Er is daarbij gekozen voor pre-boot authenticatie door middel van wachtwoorden, hardwaretokens, biometrie, PKI, TPM of smartcards.

De oplossingen van WinMagic zijn er zowel in een corporate uitvoering als in Personal Editions waardoor SecureDoc voor ieder type gebruiker interessant is. "Met de SecureDoc Enterprise Server is het een fluitje van een cent om de client over het gehele bedraade en draadloze netwerk van een organisatie te distribueren," aldus Van der Drift. "SecureDoc werkt ook naadloos samen met LDAP, Active Directory, PKI, smartcards of tokens. Het heeft ook nog eens als eerste en enige product een FIPS 140-1 level 2 certificering waardoor het zelfs is goedgekeurd voor het Amerikaanse National Security Agency.

Zelfs Bruce Schneier, CTO van Counterpane Internet Security en genadeloze criticaster van slechte encryptie, is lovend over WinMagic SecureDoc: "De op sectoren gebaseerde encryptie van SecureDoc is slim gedaan. Het bevindt zich op het meest basale systeemniveau en onderschept daardoor alle lees- en schrijfactiviteiten naar de schijf. Daardoor is de hele schijf versleuteld en kunnen er geen sectoren worden gemist. Met werkelijk sterke encryptie-algoritmen is SecureDoc goed ontworpen."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Veiligheid en efficiëntie in logistieke sector in balans dankzij tech

    ActueelCarrière

    Cyberveiligheid naar bestuurskamer: noodzaak van board-training

    ActueelCarrière

    Kort: Cloudstichting opgericht, eerste lokale-overheidsklanten voor DSC (en meer)

    Gebouw TU/e
    ActueelGovernance & Privacy

    Cyberaanvaller TU/e misbruikte zwakke vpn en oude wachtwoorden

    Europa
    ActueelGovernance & Privacy

    Een nieuw cybersecuritymodel: Europa aan zet

    ActueelData & AI

    Kort: Esri simuleert extreem weer, update over de Ai-fabriek, omkoping Coinbase (en nog meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs