Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Portland aanwezig op Tooling Event

07 november 2008 - 09:37ActueelSoftware & Development
Redactie Computable
Redactie Computable

Portland Europe, toonaangevend online softwaredistributeur voor vele softwaretitels, is dit jaar voor het eerst aanwezig op het Tooling Event, dat tegelijk met Storage Expo en Info Security plaatsvindt op 12 en 13 november in de jaarbeurs in Utrecht. De distributeur fungeert als informatiepunt voor resellers die een overzicht willen hebben van alle beschikbare pakketten om dienstverlening naar eindgebruikers uit te breiden dan wel te verbeteren.

Voor Portland leent het evenement zich uitstekend om zich te profileren in haar rol als competence center. De organisatie heeft een lange historie als softwaredistributeur met vernieuwende (beheer)producten, waaronder Acronis, Solarwinds, Parallels en Quest. Van deze softwareleveranciers zullen op de stand van Portland (B12, Hal 7) demo’s te zien zijn.  Arnold Kok van Portland geeft op 12 november een lezing over Virtual Desktop Infrastructure (VDI) en op 13 november over Acronis Backup. Ook zijn, naast de eigen medewerkers, Yves van Tongerloo van Quest, Christoph Neuhäusler van Parallels, Dave Kalkut van AutoTask en Santiago Guzman van Acronis aanwezig om mee in gesprek te gaan.
 
Kim van Brugge, directeur van Portland: "Wij zijn bij uitstek een partij die thuishoort op het Tooling Event. Als distributeur doen we al jaren niets anders dan het selecteren van de juiste tools voor het verbeteren van de IT-infrastructuur én het beheer daarvan. De perceptie dat een distributeur alleen maar een dozenschuiver is, kunnen we dan ook eenvoudig van tafel vegen. De kenniscomponent is voor ons minstens zo belangrijk als de licenties die we verkopen."

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Computable.nl

    De principes van cloud-native techniek

    Cloud-native technologieën voegen flexibiliteit, schaalbaarheid en beveiliging toe en verlagen de operationele kosten voor de IT-omgeving. Hoe dragen Kubernetes, KEDA en AKS hieraan bij?

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Een stortvloed aan ai-tools; ServiceNow drinkt zijn eigen champagne

    ActueelOverheid

    Dictu sluit applicatiecontract met CGI, IBM, Sogeti, Sopra Steria, TCS en Circle8

    OpinieSoftware & Development

    SAM: jouw bondgenoot tegen shelfware

    ActueelOverheid

    Ministerie BZK negeert advies AcICT over stilleggen Digipoort

    man kijkt naar het korte nieuwsoverzicht van Computable
    ActueelCarrière

    Kort: Aanvalsdetectie ai-agents, kenniskloof cio’s, overnames Wolters Kluwer, Esprit ICT en Main

    cybercrime
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Rijkswaterstaat moet vaart maken met beveiligen van bruggen en sluizen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs