Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Detacheerder beloond voor leren en werken

24 november 2008 - 16:42ActueelCarrièreUltimum

Na dienstverleners Macaw en Caesar heeft detacheerder Ultimum nu het keurmerk Persoonlijke Ontwikkeling ontvangen. Bij het kwaliteitsstempel draait het om een inspirerende en leerzame werkomgeving.

Detacheerder Ultimum is onderscheiden met het keurmerk Persoonlijke Ontwikkeling. De werkgever scoort hoog op onder andere de punten ‘continu leren’, ‘leren van elkaar’ en ‘organisatieprestaties’.

Het kwaliteitsstempel geeft aan dat een organisatie de ontwikkeling van werknemers serieus neemt. Onderzoeksbureau SatisAction en de Universiteit Tilburg hebben het keurmerk in het leven geroepen voor werkgevers die aandacht besteden aan het leerproces van personeel. Het moet duidelijkheid bieden aan werkzoekenden die graag een inspirerende werkomgeving willen.

Ultimums directeur Ricardo Soto Escamilla omschrijft het keurmerk als ‘een beloning voor alle inspanningen’. Het bedrijf zou veel aandacht besteden aan de persoonlijke begeleiding van medewerkers en het bieden van faciliteiten die leren en werken gemakkelijker maken.

Eerder ontvingen dienstverleners Caesar en Macaw het keurmerk. Volgens de initiatiefnemer van het keurmerk maken vooral ict-bedrijven een goede kans op het behalen van het keurmerk. Bedenkster Mirjam Baars: "Doordat er een tekort aan ict’ers is, halen werkgevers alles uit de kast om ze te behouden.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Battle
    ActueelCarrière

    Ai helpt cybercriminelen te bevechten

    Stokje doorgeven
    ActueelCarrière

    Kort: Ceo Rosado van Outsystems doet stap terug, Kwetsbaarheidsdatabase EUVD ziet licht, Rabobank Pensioenfonds in zee met AZL (en meer)

    ActueelCarrière

    Kort: Atos benoemt Benelux-hoofd ai-tak, Eset-rapport, Sioux naar Singapore, Dell vernieuwt AI Factory

    deal overeenkomst partner samenwerking akkoord
    ActueelCarrière

    Bonden akkoord met nieuwe ICK-cao 2025-2026

    ActueelCarrière

    Cyberveiligheid naar bestuurskamer: noodzaak van board-training

    Architectuur
    OpinieCarrière

    Architectuur is meer dan alleen techniek

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs