Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

PwC sluit contract met Unit 4 Agresso

11 december 2008 - 09:28ActueelSoftware & DevelopmentPwCUnit4
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

PricewaterhouseCoopers (PwC) en Unit 4 Agresso hebben een meerjarige overeenkomst getekend voor de levering van geïntegreerde software die door PwC gebruikt zal worden om de dienstverlening naar hun klanten toe verder te optimaliseren.

Stapsgewijs zal de software door PwC worden ingezet bij het voor cliënten verwerken van salarisadministraties en het volledig geautomatiseerd en geïntegreerd verzorgen van fiscale aangiften, zoals voor de vennootschapsbelasting en de inkomstenbelasting. Deze stap speelt ook in op belangrijke ontwikkelingen rond Horizontaal Toezicht door de belastingdienst, de samenval van fiscale aangifte en de statutaire jaarrekening en het gebruik van XBRL.

Totale integratie
PwC werkt al met Unit 4 AccountAnalyser voor de accountantscontroles en -analyses en heeft de intentie om door een bredere inzet van de totale suite van Unit 4 Agresso Accountancy verdere integratie te realiseren.

"We geloven in de kracht van de totale integratie", licht Luuk Harrewijnen, partner van PricewaterhouseCoopers de keuze toe. "We zijn ervan overtuigd dat we een goede stap maken voor onze klanten door de combinatie van de Unit 4 Agresso-technologie en onze vakkennis. Het is voor onze klanten belangrijk dat wij efficiënte en moderne dienstverlening aanbieden en doublures kunnen vermijden."

Herman de Jonge, directeur Unit 4 Agresso Accountancy: "We zijn zeer verheugd dat onze aanpak en visie wordt gedeeld door PricewaterhouseCoopers. Het is tevens het bewijs dat we op de goede weg zitten naar de volgende efficiëntieslag van de accountancybranche. PwC is nauw betrokken bij de laatste ontwikkelingen op het gebied van de veranderende regelgeving en rapportagevereisten. Het is voor ons van grote toegevoegde waarde dat wij van deze kennis gebruik kunnen maken. Dit geeft ons extra mogelijkheden om voorop te lopen met onze softwareontwikkelingen."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025 – Programma...

    Keynotes over cloud, AI en geopolitiek: het programma van Cybersec Netherlands raakt de kern van digitale weerbaarheid

    Meer persberichten

    Meer lezen

    lek muur dam
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Claude onthoudt langer, lekken groter, de omgekeerde ai-generatiekloof  (en meer)

    ai ontslag banen
    ActueelData & AI

    Kort: China hackt ook Nederland, Moskou beheert Node.js-hulpprogramma, Nvidia groeit hard (en meer)

    AchtergrondCarrière

    Willem van der Poel – Een avonturier in de techniek

    ActueelData & AI

    Ai maakt populaire programmeertalen nog populairder

    OpinieData & AI

    Van opensource naar ‘open washing’: waarom bedrijven nu misbruik maken van vertrouwen in licenties

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kingston University organiseert expositie gaming-geschiedenis

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs