Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance » Sourcing & Vendor Management » Vendor Management

Ministerie van LNV kiest inhuurpartners

27 januari 2009 - 09:53ActueelVendor ManagementABC AutomatiseringsteamAtosBrunel ITBTCapgeminiCorsoHeadfirstMinisterie van LNVOrdinaSogetiVKA

Het ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit (LNV) heeft nieuwe raamoverenkomsten afgesloten met tien ict-partners. LNV verwacht de komende vier jaar voor 210 miljoen euro aan ict in te huren.

De aanbesteding voor het sluiten van nieuwe raamovereenkomsten was nodig vanwege het aflopen van de huidige inhuurcontracten met een dozijn leveranciers. De overeenkomsten met een totale geraamde waarde van 210 miljoen euro hebben een looptijd van twee jaar met een twee keer opties tot verlenging van elk een jaar.

LNV heeft bij de opzet van de aanbesteding gekozen voor twee percelen: ‘ict-dienstverlening’ en het ‘doorlenen van ict-deskundigen ten behoeve van ict-dienstverlening’. Mocht er een aanvraag voor een medewerker worden gedaan dan zal dit wel in beide percelen gebeuren.

Het eerste perceel leverde mantelcontracten met zeven leveranciers op: Atos Origin, BT, Capgemini, Brunel/ Verdonck, Klooster & Associates (VKA), Logica, Ordina en Sogeti. De drie contractanten van het tweede perceel zijn ABC Automatiseringsteam, Corso Informatica en Headfirst.

Tot de partijen die bij de vorige aanbesteding in 2005 als contractpartner werden binnengehaald, behoren: Atos Origin, Capgemini, Inter Access, Mediaan, Ordina, PricewaterhouseCoopers, Sogeti, BT Syntegra, SysQA, Vellekoop & Meesters, VKA en Vertis.

Meer over

AanbestedingDiensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AI Agents

    Incentro eerste officiële LangChain-pa...

    AI-agents bouwen is één ding. Ze betrouwbaar in productie krijgen is iets anders. Als eerste officiële Platinum LangChain-partner in Nederland helpt Incentro organisaties nu ook lokaal met enterprise-implementaties, licenties en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    Wederom streep door aanbesteding werkplekapparatuur politie

    Sourcing & Vendor Management

    UU brengt met model it-kwetsbaarheden in kaart 

    IT Strategy & Governance

    Zakendoen met samenwerkingsverbanden

    Cloud & Infrastructure

    Afpersing via technologische afhankelijkheid door de VS: is dat echt een risico?

    Cloud & Infrastructure

    De weg naar meer digitale autonomie

    Vendor Management

    Nieuwe EU‑licentieregels zetten techsector aan het werk

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs