Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance » IT Industry news » Overnames & fusies

‘TSS brengt ondernemerschap bij PinkRoccade’

PinkRoccade
04 februari 2009 - 11:13ActueelOvernames & fusiesGetronicsTSS

De oud-Getronics onderdelen PinkRoccade Healthcare en Local Government gaan na de overname door ict-dienstverlener Total Specific Solutions (TSS) hun eigen koers uitzetten. Medewerkers moeten zich meer bewust worden van wat er bij de klant speelt en daar vervolgens naar handelen. Dat zegt algemeen directeur Gerrit Oosterhof.

Medewerkers van PinkRoccade Local Government en Healthcare zullen merken dat hun bedrijf binnenkort veel zelfstandiger in de ict-markt staat dan voorheen. Dat vertelt algemeen directeur Gerrit Oosterhof van dienstverlener Total Specific Solutions (TSS). Zijn bedrijf rondde begin februari 2009 de overname van de twee oud-Getronics-onderdelen af.

Volledig decentraal
"De structuur verandert voor ze", legt Oosterhof uit. "Bij Getronics maakten de onderdelen deel uit van Business Solutions. Dat stond weliswaar al redelijk apart van de rest van Getronics, maar bij TSS is dat nog veel meer. Total Specific Solutions heeft een volledig decentrale organisatie. Elk onderdeel zijn eigen koers uitzet en zelfstandig in de markt staat. Dat vergt ondernemerschap en levert meer dynamiek op."

De directeur vertelt dat de medewerkers zich meer bewust moeten worden van wat er bij de klant speelt en daar vervolgens naar handelen. "Die hands-on benadering is heel belangrijk bij ons. De verschillende bedrijfsonderdelen van TSS proberen kleinschaligheid en ‘customer intimacy’ te combineren met een sterk moederbedrijf dat zich er in interesseert. De grote dienstverleners worden vaak als ‘veilige partij’ beschouwd, ondanks de lagere klanttevredenheid."

Oude logo
Na de overname door TSS zullen de twee onderdelen PinkRoccade Healthcare en PinkRoccade Local Government het oude logo van PinkRoccade gebruiken. Alle medewerkers, volgens de directeur tussen de achthonderd en 850, komen in dienst van TSS. De overname werd begin december 2008 bekendgemaakt. Directeur Oosterhof wil geen uitspraken doen over het bedrag dat met de overname is gemoeid.

Gerrit Oosterhof is sinds januari 2009 directeur van Total Specific Solutions. Hij was tot kort daarvoor voorzitter van het managementteam van het Centrum voor ICT van de Belastingdienst, waar hij leiding gaf aan een grootschalige reorganisatie. Voordat hij bij de Belastingdienst in dienst trad, werkte acht jaar bij PinkRoccade en Getronics PinkRoccade. Hij bekleedde daar onder meer de functie van operationeel directeur.

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Overname Samenwerken Fusie
    Overnames & fusies

    Lancom en Rohde & Schwarz Cybersecurity gaan samen

    Overnames & fusies

    Kort: Anthropic bang van zich zelf, verouderde facturatie werkt wanbetaling in de hand (en meer)

    Overname Samenwerken Fusie
    Overnames & fusies

    Main Capital fuseert Zig met het Deense Unik   

    Overnames & fusies

    Nederlands ai-bedrijf Nebius koopt Amerikaanse Eigen AI

    Overnames & fusies

    Liberty Global bundelt VodafoneZiggo en Telenet

    Overnames & fusies

    Atos trekt zich terug uit Zuid-Amerika

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs