Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Netgear beloont relaties met Cupido’s

20 februari 2009 - 16:01ActueelInnovatie & Transformatie
Mireille Sampimon
Mireille Sampimon

Leverancier van netwerkproducten Netgear heeft gisteravond tijdens een kookworkshop voor een select gezelschap relaties de winnaars van de Netgear Cupido’s ’09 bekendgemaakt. In totaal waren er 11 gelukkige prijswinnaars, die zich voor Netgear of de wereld van netwerktechnologie verdienstelijk hebben gemaakt.

De winnaars kregen niet alleen een award maar ook een op hun lijf geschreven gedicht van topkok Pierre Wind.

In de categorie ‘personalities’ werden vier awards uitgereikt. Maarten Tops van telecomdistributeur Televersal kreeg de Eros award omdat hij zeer succesvol was in de verkoop van zakelijke Netgear-producten. De Casanova award, voor een netwerker ‘pur sang’, ging naar Rozano de Kuijer van Techdata. De personen die het meest succesvol Netgear-consumentenproducten verkopen zijn Aukje Smallenburg en Richard Kooij van Actebis, zij kregen de Venus award. Roel Weijters en Pablo de Oliveira Marreiros van Dell Nederland hebben geen wit paard nodig om succesvol te zijn in het verkopen van Netgear ReadyNAS-boxes en ontvingen de titel Prince Charming.

De IT-partner met het groenste hart is Misco. Mandy Kuijf was aanwezig om de Green Heart-award in ontvangst te nemen. De Online dating-award ging naar Matijs van den Bogaard en Mark Sheridan van ACES Direct vanwege hun sterke verdiensten op e-commerce gebied.

De hoogste omzetgroei van Netgear-producten in 2008 werd gerealiseerd door BCC, dit bedrijf kreeg de Fertility-award. Mediamarkt kreeg de ‘Moulin Rouge’ award. De Liefdesbaby award, de aanmoedigingsprijs voor de nieuwe partner gaat naar Kenneth Soechit van Ingram Micro.

Concurrent Linksys kreeg de Loverboy-award omdat dit bedrijf volgens Richard Jonker van Netgear "geheel onbaatzuchtig een stukje van de huwelijkstaart heeft willen prijsgeven aan een branchepartner".

De Love letter-award voor de journalist die het beste over netwerkapparatuur kan schrijven ging naar David van Dantzig van Hardware Info Group.

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Netwerk uitbreiden
    OpinieCarrière

    De wet van Moore op arbeid (en de dynamische regulering van de markt)

    R&D
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Subsidieregeling digitale innovatie voor het mkb

    OpinieInnovatie & Transformatie

    Spoelstra Spreekt: Slaap lekker

    ActueelOnderwijs

    Deze 10 ict-projecten zetten het onderwijs op z’n kop!

    ActueelOverheid

    Annulering presentatie Digitaliseringsstrategie klap voor Szabó

    OpinieData & AI

    Menselijk talent en ai: de perfecte tandem voor innovatie

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    ‘Echte oplossingen om dagelijks te geb...

    IFS Connect, het jaarlijkse event van bedrijfssoftwareleverancier IFS, draait dit jaar volledig om Industrial AI. Het bedrijf ontvangt zijn gasten...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs