Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Netgear beloont relaties met Cupido’s

20 februari 2009 - 16:01ActueelInnovatie & Transformatie
Mireille Sampimon
Mireille Sampimon

Leverancier van netwerkproducten Netgear heeft gisteravond tijdens een kookworkshop voor een select gezelschap relaties de winnaars van de Netgear Cupido’s ’09 bekendgemaakt. In totaal waren er 11 gelukkige prijswinnaars, die zich voor Netgear of de wereld van netwerktechnologie verdienstelijk hebben gemaakt.

De winnaars kregen niet alleen een award maar ook een op hun lijf geschreven gedicht van topkok Pierre Wind.

In de categorie ‘personalities’ werden vier awards uitgereikt. Maarten Tops van telecomdistributeur Televersal kreeg de Eros award omdat hij zeer succesvol was in de verkoop van zakelijke Netgear-producten. De Casanova award, voor een netwerker ‘pur sang’, ging naar Rozano de Kuijer van Techdata. De personen die het meest succesvol Netgear-consumentenproducten verkopen zijn Aukje Smallenburg en Richard Kooij van Actebis, zij kregen de Venus award. Roel Weijters en Pablo de Oliveira Marreiros van Dell Nederland hebben geen wit paard nodig om succesvol te zijn in het verkopen van Netgear ReadyNAS-boxes en ontvingen de titel Prince Charming.

De IT-partner met het groenste hart is Misco. Mandy Kuijf was aanwezig om de Green Heart-award in ontvangst te nemen. De Online dating-award ging naar Matijs van den Bogaard en Mark Sheridan van ACES Direct vanwege hun sterke verdiensten op e-commerce gebied.

De hoogste omzetgroei van Netgear-producten in 2008 werd gerealiseerd door BCC, dit bedrijf kreeg de Fertility-award. Mediamarkt kreeg de ‘Moulin Rouge’ award. De Liefdesbaby award, de aanmoedigingsprijs voor de nieuwe partner gaat naar Kenneth Soechit van Ingram Micro.

Concurrent Linksys kreeg de Loverboy-award omdat dit bedrijf volgens Richard Jonker van Netgear "geheel onbaatzuchtig een stukje van de huwelijkstaart heeft willen prijsgeven aan een branchepartner".

De Love letter-award voor de journalist die het beste over netwerkapparatuur kan schrijven ging naar David van Dantzig van Hardware Info Group.

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Vodafone dringt tijdens MWC26 aan op meer samenwerking in de ruimte

    Cloud & Infrastructuur

    6G maakt van het mobiele netwerk een landelijk dekkend radarsysteem

    Innovatie & Transformatie

    De contouren van de ai-native enterprise

    Innovatie & Transformatie

    Nederlandse tech laat zich gelden op MWC26 in Barcelona

    Innovatie & Transformatie

    Kort: Lucanet speelt in op nieuwe KvK-verplichting, geslaagde test laserlink tussen vliegtuig en satelliet (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Eindhovense ai-chipmaker Axelera AI haalt ruim 250 miljoen op

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs