Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk

Crypsys Data Security bestaat 20 jaar

10 maart 2009 - 16:53ActueelSecurity & RiskCRYPSYS secure computing

Distributeur Crypsys Data Security bestaat 20 jaar. Het bedrijf uit Gorinchem, vlak aan de A15, kijkt terug op een topjaar en zegt in 2009 nauw samen te werken met zijn honderden resellers.

Crypsys levert niet alleen producten en oplossingen, maar ook diensten en consultancy via zijn 750 resellers. Frank Dupker, sales director: "We leveren best-of-breed security-oplossingen en -diensten, zoals op het gebied van endpoint security. We richten ons op een aantal security-oplossingen. Dat zijn de merken Sophos, Utimaco, Marshal, Lumension, Netclean en Safestick. Deze oplossingen worden via onze resellers verkocht aan de overheid, non-governmental organizations (ngo’s) en een groot aantal nonprofit instellingen. Op dit moment zijn oplossingen voor endpoint security van Sophos in trek, net als oplossingen van Marshal8e6, waarmee bepaalde websites kunnen worden geblokkeerd. Ook merk ik een groeiende vraag naar encryptie-olossingen van Sophos en Ultimaca. Voor 2009 en 2010 verwacht ik een groei rond oplossingen rond data loss prevention (dlp) en network access control (nac)."

Om de band met resellers nog nauwer te maken heeft Crypsys een nieuwe website gelanceerd. Daarop staat Engelstalige informatie. De Nederlandstalige blog gaat in op de nieuwe ontwikkelingen rond security (http://www.crypsys.nl/news/crypsys-blog).

Dupker zegt dat de distributeur, waar nu 25 mensen werken, op zoek is naar nieuw personeel. Er zijn drie vacatures. "We zoeken bijvoorbeeld nog een reseller account manager Noord."
Tot slot heeft Crypsys zijn back-office gemoderniseerd om de reseller beter van dienst te zijn, aldus Dupker: "We werken nu met Microsoft Dynamics crm. Ons personeel is nog beter opgeleid om resellers terzijde te staan met advies over onze producten en diensten. Daardoor zorgen we ervoor dat resellers veel meer marges kunnen maken."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Netwerk als cruciale securitylaag

    Waarom connectiviteit een sleutelrol krijgt in moderne security

    Computable.nl

    De Nieuwe Realiteit van OT Security

    Waarom kritieke systemen om een andere securityaanpak vragen

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Overheid

    Ict-analist Hans Timmerman: Overheid moet omdenken en tech aanjagen

    Zorg

    Kort: RIVM kiest Conclusion voor screening-systeem, Sanderink verder op zijspoor bij Oranjewoud (en meer)

    Connected bal EK Voetbal
    Security & Risk

    KNVB en leverancier laten supporters-app onderzoeken na privacy-klachten

    Wachtwoordkluis
    Security & Risk

    Overheden mogelijk kwetsbaar via Spaanse wachtwoordkluis met Russische roots

    Security & Risk

    Nieuwe Cy­ber­be­vei­li­gings­wet van kracht. Dit moet je weten…

    Data & AI

    Kort: EU dwingt Google tot meer open Android, geld zoek bij Knaken, Meta gek op privé-data (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs