Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Copaco introduceert nieuw Licentieweb

07 april 2009 - 12:33ActueelSoftware & DevelopmentCopaco

Distributeur Copaco Nederland introduceert per 25 april het nieuwe Licentieweb, www.licentieweb.nl. Hier kunnen resellers snel en eenvoudig een offerte maken of een bestelling doen voor Microsoft Open License en Open Value licenties. Ook kunnen van andere softwaremerken de licenties worden gekocht, zoals van Kaspersky, CA, McAfee, Symantec, Adobe en Red Hat.

Dit zegt Jeroen Steinpatz, teamleider Microsoft, Storage en Security bij Copaco Nederland en projectleider van het Licentieweb. Hij vertelt: "Via het Licentieweb stelt de reseller zeer eenvoudig zijn licentiecontracten, inclusief media, samen. Hij maakt voor zijn klanten offertes en plaatst uiteindelijk bestellingen. Voor Open Value worden de tweede- of derdejaars betalingen automatisch gegenereerd. De reseller betaalt voor bestellingen via het Licentieweb geen order- en ´handlingskosten´. Daarnaast is het Licentieweb een informatiebron. De reseller vindt er belangrijke licentie-informatie, nieuwsfeiten en evenementen.

Steinpatz zegt dat het met het nieuwe Licentieweb nog eenvoudiger is om Microsoft Open Value offertes te maken en te bestellen. "Het nieuwe Licentieweb is speciaal gemaakt voor het nieuwe Open Value 2008 programma. Bestellingen hiervoor hoeven dus niet meer per email of fax. Het digitaal plaatsen van Open Value orders is uniek in Nederland. Verder biedt de nieuwe website een sterk vereenvoudigd licentiebeheer. Het plaatsen van een Open Value re-order is net zo eenvoudig als bij Open Licence. De offertes van de jaarbetalingen staan automatisch voor de reseller klaar, al 45 dagen voordat de licenties bij eindgebruikers verlopen."

Volgens Steinpatz is de nieuw modulair gebouwde site overzichtelijk en eenvoudig. "Niet alleen de ‘look and feel’ is veranderd, ook de functionaliteit is op veel fronten verbeterd. Dit is te zien op de bestelpagina van www.licentieweb.nl. Zo is er een single login; dus één login en wachtwoord voor zowel de Copaco website als het Licentieweb. Er is een orderhistorie per klant, offertes kunnen snel worden gemaakt en besteld. Ook is er mogelijkheid tot een xml-connectie. Zo kan een reseller die software via zijn site verkoopt dat koppelen aan het Licentieweb."

Resellers die al een login hebben voor de Copaco webshop kunnen deze ook voortaan gebruiken voor het Licentieweb. Indien de reseller alleen een Licentieweb login heeft, dan moet er een nieuwe worden aangevraagd via www.copaco.nl.

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Teamvalue

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    20% besparen op je Azure-kosten en een...

    Azure biedt organisaties schaalbaarheid, flexibiliteit en toegang tot een breed scala aan diensten. Toch zien veel organisaties hun kosten ongemerkt...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Software & Development

    Licentiestructuur van Microsoft 365 en Office 365 op de schop

    ai klusjes gig
    Data & AI

    Kort: Java en ai-tools vernieuwd, klusjes scoren (en meer)

    Software & Development

    Value8 wil totale controle over Ctac

    Data & AI

    Kort: Innobrix wint Google-prijs, anonieme ai helpt zorg nog meer (en nog meer)

    Data & AI

    Kort: ai op universiteit nu riskeert onoplosbare problemen later (en meer)

    Overheid

    Grote kwetsbaarheid Rijk bij uitval ict-dienstverlening

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs