Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Meer dan 300 bezoekers op de Nationale Autodesk Gebruikersdag van CAD & Company

01 mei 2009 - 08:38ActueelData & AIAutodeskCAD & Company

Op veler verzoek organiseerde CAD & Company, in samenwerking met CivilCenter en Socrates, op 28 april 2009 de Nationale Autodesk Gebruikersdag (NAG).

Op veler verzoek organiseerde CAD & Company, in samenwerking met CivilCenter en Socrates, op 28 april 2009 de Nationale Autodesk Gebruikersdag (NAG). Dit evenement gaf Autodeskgebruikers de kans om kennis te maken met de voordelen van de nieuwe releases van de Autodesk producten. Met meer dan 300 bezoekers is de NAG het grootste en meest succesvolle Autodesk evenement dat in 2009 georganiseerd is rondom de lancering van de nieuwe Autodesk software.

Autodesk
Rob Oud, de directeur van CAD & Company opende de gebruikersdag. Daarna nam Pete Baxter van Autodesk het woord. Pete Baxter is als Senior Director Autodesk Noord-Europa verantwoordelijk voor de activiteiten van Autodesk in het Verenigd Koninkrijk, Ierland, de Benelux en Scandinavië. Hij inspireerde de bezoekers met zijn presentatie in het thema: "Maak het onmogelijke mogelijk met Autodesk software". Peter Baxter: "In het huidige economische klimaat is het van levensbelang dat we goed naar onze klanten luisteren en meteen inspelen op hun wensen. De gebruikers van al onze producten moeten nu meer dan ooit investeren in innovatie. Daarom hebben ze behoefte aan productiviteitsverhogende software waarmee ze de concurrentieslag aankunnen. Ik ben van mening dat wij van Autodesk met onze brede portfolio en onze sterke focus op de industrie perfect uitgerust zijn om onze klanten hierbij te helpen."

Parallelsessies en netwerkmomenten
Gedurende het evenement kregen de bezoekers ruime gelegenheid om sessies te volgen, ervaringen uit te wisselen en zich te laten informeren over de diensten van CAD & Company, CivilCenter en Socrates.

De parallelsessies werden met groot enthousiasme en in grote getale gevolgd. Er was voor alle aanwezigen een ruim aanbod van praktijkvoorbeelden en softwaredemonstraties. In totaal vonden er in acht zalen 32 verschillende sessies en presentaties plaats. De sessies die ingingen op de vernieuwde releases werden geleid door de Autodesk experts van CAD & Company, CivilCenter en Socrates. Daarnaast gaven een achttal klanten een presentatie over hoe zij, met behulp van de juiste software en een goede implementatie, hun ontwerpproces hebben geoptimaliseerd en daarmee kosten hebben bespaard.

De combinatie van de zeer uiteenlopende theorie- en praktijksessies, een bijzonder hoge opkomst en de goede organisatie van het evenement maakten van de NAG 2009 wederom een groot succes voor alle aanwezigen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Washington grijpt in: exportstop op Anthropic’s krachtigste ai‑modellen na vrees voor ‘jailbreak’

    Data & AI

    7 tips om ai-agents beter te beveiligen

    Innovatie & Transformatie

    VivaTech tovert Champs-Élysées om in een immersieve techshow

    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe generatie data-architectuur

    Security & Awareness

    WK 2026 luidt nieuw tijdperk van ai-gedreven cyberaanvallen in

    Data & AI

    Big Tech en de spiegel die we onszelf voorhouden

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs