Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Nieuwe versie van Clientele SENS en -ITSM software

07 mei 2009 - 13:29ActueelSoftware & DevelopmentMicrosoftMproof
Henk Boot
Henk Boot

Mproof, leverancier van Clientele softwareoplossingen voor service management, servicedesk, shared services, klantensupport en selfservice, brengt Clientele versie 2009 op de markt. Twee belangrijke aanpassingen zijn de aansluiting op de nieuwe Microsoft platformen en het verbeterde webportaal dat een volledige afstemming op de werkwijze en de lay-out van bedrijven mogelijk maakt.

Clientele software van Mproof, waarvan Clientele ITSM en Clientele SENS bekende productnamen zijn, is gebaseerd op Microsoft .NET en integreert optimaal met marktleidende softwareproducten van derden. Met de nieuwe versie worden nu ook Microsoft SQL 2008 en Microsoft Server 2008 ondersteund en is 64-bits ondersteuning voor de Microsoft besturingssystemen een feit.

Opvallend aan de nieuwe versie is verder de upgrade van het, op SharePoint gebaseerde, Clientele webportaal voor ondermeer self service en field service. Deze wordt nu geleverd met eenvoudig te bedienen beheertools die het mogelijk maken om de webportal volledig af te stemmen op de eigen procedures en huisstijl van een bedrijf.

Clientele software is leverbaar in 45 landen en in twaalf verschillende taalversies, waaronder Nederlands, Engels, Frans, Duits, Chinees, Arabisch en sinds kort ook in het Grieks.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Meer lezen

    ActueelData & AI

    Mproof introduceert Clientele Performance 2010

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs