Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Samenwerking Brain Force en NEC Philips CCS

27 mei 2009 - 09:40ActueelInnovatie & TransformatieBrain ForceNEC Nederland BV
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

ICT-leverancier BRAIN FORCE en NEC Philips CCS, specialist in bereikbaarheidsoplossingen, hebben een partnership gesloten. De samenwerking is erop gericht zorginstellingen, gemeenten en andere overheidsorganisaties in Nederland klantgerichter te laten werken.

De samenwerking is voortgekomen uit de behoefte van klanten om technologieën voor samenwerking en communicatie goed op elkaar te laten aansluiten.

Binnen het partnership zet NEC Philips CCS een speciale softwaremodule in die bovenop de Unified Communications oplossing van Microsoft OCS wordt geïnstalleerd. Met deze softwaremodule hebben contactcenters of receptionistes de beschikking over ‘Presence’- en ‘Skills’-informatie. Zo zien zij direct of een persoon bereikbaar of beschikbaar is of op welke wijze deze het beste te bereiken is. Daarnaast kunnen zij op basis van de ‘Skills’-informatie van medewerkers zien wie de beller nog meer van dienst kunnen zijn.

Sander Cornelissens, Manager Sales & Marketing van BRAIN FORCE: "Effectief samenwerken is onlosmakelijk verbonden met communicatie. Organisaties vragen steeds vaker naar een combinatie van beiden. Denk hierbij aan de integratie van de beschikbaarheidsinformatie in applicaties zoals Sharepoint en Office. Dit geldt ook voor work-flows om documenten door meerdere specialisten te laten beoordelen. Met onze Infrastructure Framework-aanpak beschikken we over uitgebreide expertise voor implementatie en de integratie van Unified Communications in de bestaande ICT-infrastructuur. NEC Philips heeft daarnaast veel ervaring met de inrichting van contactcenters. Daarmee hebben we de basis gelegd voor een succesvolle samenwerking."

 

Wim Pullens, Sales & Marketing Manager CCS bij NEC Philips: "Door de samenwerking hebben we een sterke propositie richting klanten. Wij zijn sterk in het verenigen van de werelden van de telecom en ICT en BRAIN FORCE heeft de middelen om de communicatie- en samenwerkingsmiddelen te integreren. Klanten kunnen hiermee de kennis en beschikbaarheid van hun medewerkers optimaal benutten en dus burgers en patiënten beter faciliteren."

Unified Communications Congres

Op 27 mei vindt het Unified Communications Congres plaats te Hoevelaken. Het thema is ‘Het verhogen van de bereikbaarheid en flexibiliteit van medewerkers’. Albert Hooyer, Product Manager bij BRAIN FORCE, verzorgt hier een presentatie. Daarin behandelt hij de planningsmethodiek voor de middellange termijn en een aanpak om Unified Communications toepassingen in de bestaande ICT-infrastructuur te implementeren.

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Google Cloud verzekert klanten: Amerikaanse afkomst belemmert data-soevereiniteit niet

    Innovatie & Transformatie

    Veiligheid en efficiëntie in logistieke sector in balans dankzij tech

    Standards standaarden
    ActueelData & AI

    ‘Standaarden-organisaties moeten aan de bak’

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Dit zijn de 10 toppers in duurzaamheid en mvo!

    Architectuur
    OpinieCarrière

    Architectuur is meer dan alleen techniek

    AchtergrondGovernance & Privacy

    OTC helpt bedrijven met tools voor ict-rapportagestandaard IDRS

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs