Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Networking & Connectivity » Networking

Lenovo en ReasonNet kondigen samenwerking aan voor Hosted Servers

01 juli 2009 - 08:313 minuten leestijdActueelNetworking

ReasonNet, een professionele hosting provider met een wereldwijd netwerk en een datacenter in Amsterdam, kondigt vandaag een belangrijke samenwerking met Lenovo aan. Door de samenwerking kan ReasonNet enkele duizenden nieuwe servers plaatsen. Daarnaast kan ReasonNet dankzij deze partnerschap kant en klareoplossingen bieden aan MKB-klanten in de Benelux die hun IT-behoeften willen uitbesteden.

Door de samenwerking kan ReasonNet enkele duizenden nieuwe servers plaatsen. Daarnaast kan ReasonNet dankzij deze partnerschap kant en klareoplossingen bieden aan MKB-klanten in de Benelux die hun IT-behoeften willen uitbesteden.

 

Om de juiste partner te selecteren heeft ReasonNet een uitgebreid benchmarkonderzoek uitgevoerd, waarin alle belangrijke leveranciers van servers zijn meegenomen. De focus van het onderzoek lag op prestatie, engineering, gebruiksvriendelijkheid en energiezuinigheid. Lenovo bleek de sterkste partij op al deze gebieden. ReasonNet zet zich actief in voor het terugbrengen van haar CO2-uitstoot en probeert zo milieuvriendelijk mogelijk te opereren. De unieke Zone Cooling technologie en de RoHS certificatie van alle Lenovo ThinkServers waren extra redenen voor ReasonNet om voor Lenovo te kiezen.

 

Joris Kroese, Director Sales and Business Development bij ReasonNet zegt: "De testresultaten van de ThinkServers bevestigden dat Lenovo de ideale partner voor ons is. Niet alleen voor ons datacenter, maar ook als onderdeel van ReasonNet’s kant en klare oplossing voor MKB- ers die IT-zaken willen uitbesteden en een betrouwbaar beheer van hun IT-infrastructuur in de Benelux nodig hebben. Voeg hierbij dat beide bedrijven alles op alles zetten om zo groen mogelijk te ondernemen en je kunt spreken van een perfecte match."

 

Simon Kent, Lenovo Server Leader mid Market EMEA heeft ReasonNet tot geprefereede hosting partner in de Benelux benoemd. Hij zegt: "Met deze samenwerking combineert ReasonNet haar uitstekende serviceniveau met Lenovo’s bewezen ijzersterke technologie voor hun nieuwe datacenter waarin de rackposities voorbereid zijn voor zware belasting. De gebieden waarin Lenovo excelleert – betere prestaties, energiezuinigheid, gebruiksvriendelijkheid en virtualisatie – zal ReasonNet helpen om zich van de concurrentie te onderscheiden."

 

Om de kant en klare oplossingen voor het MKB te introduceren en om de samenwerking met Lenovo te vieren, heeft ReasonNet een tijdelijke aanbieding waarbij de installatiekosten (normaalgesproken EUR 450,-) niet in rekening worden gebracht. Hiermee worden de kosten die normaalgesproken gepaard gaan met het opzetten van servers – en die voor sommige MKB-ers in het huidige economische klimaat moeilijk zijn op te brengen – volledig geschrapt. Voor meer informatie over deze tijdelijke aanbieding, kunt u kijken op www.co-locate.nl: Co-Locate is een divisie binnen de ReasonNet groep die toegevoegde waarde biedt op de ReasonNet Wholesale activiteiten door bedrijfsklare ISP oplossingen aan te bieden aan eindgebruikers.

 

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Networking

    Kort: CSR bezorgd over vitale infrastructuur, QuTech brengt quantumprocessor Tuna-177 uit (en meer)

    datacenter groei
    Networking

    Overnames en netwerkuitbreiding stuwen groei Eurofiber

    Networking

    Ridderorde voor it’ers Akkerhuis, Bongers en Koolen

    Networking

    ‘Punt-nl’ viert 40-jarig jubileum

    Networking

    Microsoft onthult netwerktechnieken die datacenters zuiniger maken

    Networking

    EY pleit voor verplichte e‑facturatie Nederlandse ondernemers vanaf 2030

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs