Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Digitale werkplek

Samenwerking Javocom en Marktrade

Samenwerken
16 juli 2009 - 19:02ActueelDigitale werkplekJavocomMarktrade
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Javocom en Marktrade hebben een samenwerkingsovereenkomst gesloten voor de distributie van Jettec printer supplies in Nederland. De samenwerking maakt Javocom tot de exclusieve verdeler van de Jettec printer supplies naar met name de computerdetailhandel.

Met deze samenwerking wil Javocom omzetgroei in de categorie printer supplies behalen. "Met het merk Jettec bieden wij onze dealers een sterk merk alternatieve inktcartridges waarmee zij kunnen profiteren van de groeiende vraag naar goedkopere printoplossingen vanuit de consument en kleinzakelijke klant", aldus Jan Vonk, algemeen directeur van Javocom.

"Jettec biedt een compleet assortiment inktcartridges in een uitstekende blisterverpakking. De eindgebruiker krijgt meer printcapaciteit en/of een lagere aanschafprijs dan een originele cartridge en met een vergelijkbare kwaliteit. Daarnaast bieden wij de dealer zeer aantrekkelijke marges met concurrerende winkelprijzen. Jettec is een merk waarmee de winkelier zich kan onderscheiden omdat het niet op iedere hoek van de straat verkrijgbaar is".

Jettec is het merk van de Engelse fabrikant DCI Ltd. en sinds 1983 aanbieder van printer supplies. Jettec wordt in meer dan 70 landen wereldwijd gedistribueerd en is in de thuismarkt het Verenigd Koninkrijk marktleider in alternatieve inkjet printer supplies. Meer informatie vindt u op www.jettec.com.

Met deze samenwerking versterkt Marktrade haar distributie naar het computervakkanaal.
"Wij willen groeien met Jettec printer supplies in de computerdetailhandel en hebben in Javocom een professionele groothandelspartner gevonden. Bij Javocom staat de aandacht voor de dealer voorop wat volledig aansluit bij ons distributiebeleid voor Jettec", aldus Dirk Muller, mede-eigenaar van Marktrade. "Wij zijn al sterk aanwezig in de markt voor huismerk printer supplies van winkelketens en willen tevens verder groeien met het merk Jettec in de Benelux."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hoe blijft jouw cloud bereikbaar en beheers je risico’s?

    Cloudcontinuïteit in de praktijk. Ontdek hoe je digitale continuïteit beter organiseert en risico’s beperkt.

    Computable.nl

    Eén beveiligingsstrategie voor mens, device en netwerk

    Een gids met inzicht in hoe gebruiker, apparaat en verbinding samen de beveiliging bepalen. Endpoint en gebruiker veilig verbonden.

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructure

    Emily Glastra, T-Systems: “Juist voor...

    Digitale soevereiniteit staat hoog op de agenda van Nederlandse overheden en bedrijven. Maar voor grote organisaties is afscheid nemen van Amerikaanse hyperscalers niet altijd nodig of realistisch. Cruciaal is keuzevrijheid...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    IT Strategy & Governance

    Glanzende cijfers Microsoft, toch reorganisatie

    Carrière

    Booking.com wint rechtszaak over thuiswerken

    Cloud & Infrastructure

    Kort: 7 miljoen voor ot-beveiliger Indurex, 10 miljoen voor Photon Bridge (en meer)

    Data & AI

    Kort: HPE stuurt ai naar de maan, Microsoft zet Copilot op kostenmeter (en meer)

    Outsourcing

    Proximus NXT beheert it provincie Noord-Holland

    Cloud & Infrastructure

    Apple-veiling levert zo’n 9.000 euro op

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs