Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Networking & Connectivity » Networking

IP-ONE Partner van het Jaar van Priority Telecom

22 september 2009 - 09:34ActueelNetworkingIP-ONE
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Op donderdag 17 september reikte Priority voor het vierde jaar haar prestigieuze ‘Partner van het Jaar Awards’ uit tijdens de Priority Beach Party in Bloemendaal.

Daarbij werd IP-ONE uit Lisse onderscheiden met de "Partner van het jaar Award", de hoogst haalbare partnererkenning en kwaliteitskeurmerk van Priority, op grond van de bijzondere VoIP Telefonie dienstverlening van IP-ONE.

Volgens Richard Bordes, Strategic Partner Manager bij Priority, heeft IP-ONE deze Award verdiend gewonnen door het in de markt zetten van een innovatieve ‘hosted telefoniedienst’. Met deze totaaloplossing, iptelefonie.nl, loopt IP-ONE voorop in de markt en heeft een unieke propositie met dit ‘all-in’ concept, waarbij eindgebruikers – zonder zelf ook maar een euro te hoeven investeren – tegen vooraf bekende vaste periodieke kosten over de modernste en efficiencyverhogende telecom-voorzieningen kunnen beschikken.

"IP-ONE heeft bewezen samen met Priority businessvraagstukken om te kunnen zetten in effectieve oplossingen die voor zowel kleinere als grote bedrijven totale ontzorging op het gebied van vaste telefonie betekenen," zei Bordes tijdens de uitreiking.

Denis Wassenaar en Patrick van Gerven, directeuren van IP-ONE, zijn zeer vanzelfsprekend zeer content met de Priority Partner Award: "Het is een erkenning van de kwaliteit en service die wij het mkb bieden met onze Hosted Telefoniedienst, gebaseerd op de betrouwbare en flexibele VoIP oplossingen van Priority."

Verhuizing
Per 1 oktober a.s. betrekt IP-ONE haar nieuwe bedrijfsruimte in het Crown Business Centre in Lisse, een monumentaal pand, plaatselijk bekend als de voormalige tuinbouwschool. Crown Business Centre Lisse valt onder de succesformule van De Raad Vastgoed. IP-ONE faciliteert voor een groot aantal Crown Business Centres in Nederland de infrastructuur en de volledige IP-Telefonie omgeving.

Ons nieuwe adres wordt: Heereweg 345, 2161 CA Lisse. Postadres, telefoon- en faxnummers blijven ongewijzigd.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Networking

    Kort: CSR bezorgd over vitale infrastructuur, QuTech brengt quantumprocessor Tuna-177 uit (en meer)

    datacenter groei
    Networking

    Overnames en netwerkuitbreiding stuwen groei Eurofiber

    Networking

    Ridderorde voor it’ers Akkerhuis, Bongers en Koolen

    Networking

    ‘Punt-nl’ viert 40-jarig jubileum

    Networking

    Microsoft onthult netwerktechnieken die datacenters zuiniger maken

    Networking

    EY pleit voor verplichte e‑facturatie Nederlandse ondernemers vanaf 2030

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs