Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

F5 Networks breidt portfolio uit met Oracle

28 oktober 2009 - 14:41ActueelCloud & InfrastructuurF5 NetworksOracle
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

BIG-IP Local Traffic Manager (LTM) en WebAccelerator van F5 Networks zijn gevalideerd voor integratie met verschillende Oracle-producten. Dat is gebeurd in het kader van het Oracle PartnerNetwork Application Integration Architecture for Partners-initiatief (AIAP).

De BIG-IP LTM- en WebAccelerator-oplossingen van F5 Networks integreren nu naadloos met de Oracle E-Business Suite 12.0, PeopleSoft Enterprise 9.0 en Siebel CRM 8.0. Klanten die kiezen voor een oplossing met de Oracle-Validated Integration-status, zijn er zeker van dat deze uitgebreid is getest. De status geeft aan dat de producten voldoen aan functionele en technische kwaliteitsstandaarden. Verder integreren ze op een betrouwbare en gestandaardiseerde manier met Oracle-applicaties.

De validaties bouwen voort op het bestaande Oracle-portfolio van F5 Networks. Daarmee kunnen Oracle-klanten hun applicatie-infrastructuren optimaliseren met het oog op een betere gebruikerservaring, hogere productiviteit en een betere return on investment.

Ondersteuning

– BIG-IP-oplossingen. De BIG-IP-oplossingen van F5 verbeteren de rol van het netwerk binnen applicatieomgevingen. Ze zijn ontwikkeld en getest voor integratie met bekende bedrijfsapplicaties.

– Applicatiebeschikbaarheid. BIG-IP LTM is te integreren met de Oracle E-Business Suite 12.0, PeopleSoft Enterprise 9.0 en Siebel CRM 8.0. Dit zorgt voor efficiënte applicatiedistributie en betere beschikbaarheid door het monitoren van de serverstatus.

– Verbeterde beschikbaarheid van webcontent. Integratie met BIG-IP WebAccelerator zorgt voor een betere aflevering van webcontent door een efficiënt gebruik van bandbreedte en het voorkomen van dubbel gegevenstransport. Dat versnelt de toegang tot de Oracle E-Business Suite 12.0, PeopleSoft Enterprise 9.0 en Siebel CRM 8.0.

"De validatie door het Oracle PartnerNetwork Application Integration Architecture for Partners-programma geeft klanten het vertrouwen dat de integraties tussen Oracle-toepassingen en partneroplossingen getest zijn en dat deze goed samenwerken", zegt Kevin O’Brien, Senior Director ISV- en SaaS-strategie bij Oracle. "Dit helpt de risico’s terug te dringen, verbetert de implementatiecycli en zorgt voor eenvoudiger upgrades en onderhoud. Wij zijn verheugd de integraties van BIG-IP Local Traffic Manager en WebAccelerator met de Oracle-toepassingen te kunnen valideren."

"Wij zijn trots op onze jarenlange relatie met Oracle", zegt Calvin Rowland, vicepresident Application Partner Program van F5. "De validatie via AIAP onderstreept ons succes met het integreren van de BIG-IP-producten met Oracle-toepassingen. Integraties van F5-oplossingen met Oracle helpen klanten kosten van applicatie-implementatie te verlagen en prestaties te verbeteren."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Digitale sector steunt Wennink: knelpunten dringend oplossen

    EDIC EU digitaal
    Cloud & Infrastructuur

    Nederland voorzitter Europees digitaal consortium Edic

    shutterstock_2613992723 one photo 16x9
    Security & Awareness

    Het nieuwe ransomwarehandboek: ai-gestuurde afpersing en data-first-aanvallen

    Innovatie & Transformatie

    Rapport Wennink pleit voor veel ai, fotonica en halfgeleiders

    Cloud & Infrastructuur

    Event | AWS re:Invent 2025

    Cloud & Infrastructuur

    Aardobservatie als motor voor verantwoorde supply chains

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs