Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Nieuw partnerprogramma Avaya

04 november 2009 - 23:18ActueelCloud & InfrastructuurAvaya

Avaya, leverancier van telefoniesystemen, zakelijke applicaties en diensten, heeft zijn nieuwe wereldwijde channelprogramma aangekondigd: Avaya Connect. Het nieuwe programma moet resellers ondersteunen om meer winst te maken en te groeien. Dit werd bekend gemaakt op de 2010 Avaya EMEA Partner Conferentie in Praag, waar ook Nederlandse partners aanwezig zijn.

Avaya, leverancier van telefoniesystemen, zakelijke applicaties en diensten, heeft zijn nieuwe wereldwijde channelprogramma aangekondigd: Avaya Connect. Het nieuwe programma moet resellers ondersteunen om meer winst te maken en te groeien. Dit werd bekend gemaakt op de 2010 Avaya EMEA Partner Conferentie in Praag. Avaya gaat al zijn bestaande channelprogramma’s integreren in het wereldwijde Avaya Connect programma. Daaronder vallen alle processen, prijzen, trainingen en certificeringen. Doel hiervan is dat alle soorten partners hun klanten dan beter kunnen bedienen, aldus Avaya. Partners worden ingedeeld in Platinum, Gold, Silver en Autorized.

Avaya wil alle verschillende partners, van grote systeem integratoren tot en met mkb-resellers, beter en op maat bedienen, aldus Avaya’ s channelbaas Jeremy Butt. Avaya zegt partners met Avaya Connect nog beter te ondersteunen, zoals financiële en technische ondersteuning, kortingen en marketingsupport.

2011
Europese partners kunnen verder ook gebruik maken van de Services Expert en Small and Medium Enterprise Expert specialisatie programma’s. Voorheen was dat alleen beschikbaar voor Noord-Amerikaanse partners. Avaya Connect heeft ook het Geographic Designation component om multinationale klanten beter te ondersteunen waarbij er nauwer met partners wordt samengewerkt.
Via het Avaya Connect training model kunnen resellers zich onder andere specialiseren in unified communications, contact center en small en midsized solution lifecycles. In totaal zijn er 13 solutions track te volgen. Voorheen waren dat er 97, maar dat is naar beneden gebracht om tijd te besparen en de complexiteit te verminderen.
Avaya Connect start op 1 februari 2010. Rond februari 2011 moeten alle partners binnen het nieuwe Avaya Connect zijn ondergebracht.

Cisco
Avaya wil met Avaya Connect de stap naar een meer channelcentrische organisatie maken dat partnervriendelijk is. Komende dagen horen ruim 300 Europese partners wat dat allemaal concreet inhoud. Het Avaya EMEA-management bestaat tegenwoordig uit mensen die voorheen werkten bij channelcentrische organisaties. Zo werkte Avaya’s channelbaas Jeremy Butt eerder bij Motorola, Watchguard en Cisco, een concurrent van Avaya. Grappig detail is dat in alle kamers van het Clarion hotel in Praag, waar de conferentie wordt gehouden, een Cisco IP Phone 7945 staat.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Europese Unie
    AchtergrondData & AI

    Wake-up call voor inkopers ai

    Vrouwe Justitia
    ActueelCloud & Infrastructuur

    VMware haalt bakzeil bij Haagse rechter om Rijkswaterstaat

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Groningse doorbraak bij 3d-printtechniek voor robotjes

    Ontslagen
    ActueelCarrière

    ASML ontslaat it-manager om dubbelrol, IFS brengt ai-agent naar fabrieksvloer (en meer)

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Overname E-Storage is voor PQR strategische zet in bescherming klantdata

    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: PQR lijft E-Storage in, Fox-IT en Xerox it-partners van de Navo-top (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs