Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

SAS en Accenture leveren analytische oplossingen

18 februari 2010 - 16:03ActueelSoftware & DevelopmentAccentureSAS

Accenture en SAS willen hun strategische samenwerking uitbreiden met de gezamenlijke ontwikkeling van voorspellende analytische oplossingen.

Het samenwerkingsverband gaat daarnaast ook de volledige implementatie en het beheer van de oplossingen leveren. Zowel SAS als Accenture zijn niet eerder op wereldwijd niveau een dergelijke samenwerking aangegaan met andere alliantiepartners.

Beide organisaties willen investeren in de oprichting van de Accenture SAS Analytics Group. Deze komt voort uit enerzijds de uitgebreide marktkennis en praktijkervaring van Accenture en anderzijds de hoogwaardige analytische oplossingen van SAS. De combinatie stelt organisaties en overheden in staat voorspellende analytische oplossingen, of ‘predictive analytics’, beter te begrijpen en in te zetten. Predictive analytics combineert informatie die via standaard methoden is verkregen met geavanceerde statistische modellen, prognose- en optimalisatietechnieken. Hierdoor kunnen organisaties beter anticiperen op hun bedrijfsresultaten.

In eerste instantie ligt de focus van de Accenture SAS Analytics Group op de ontwikkeling van predictive analytics-oplossingen voor de financiële sector, de gezondheidszorg en de publieke sector. Daarnaast worden branche-overkoepelende oplossingen ontwikkeld op gebied van klantbeheer en enterprise analyse. Ten slotte vormt het aanbieden van business analytics als een dienst, of ‘managed service’, onderdeel van het gezamenlijke initiatief.

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Meer lezen

    AchtergrondSoftware & Development

    Drijvende computer Damen loopt vast voordat het fysiek te water gaat

    ActueelCarrière

    Coldplay-concert wordt nachtmerrie voor software-ceo Astronomer

    ActueelSoftware & Development

    Kort: Rode Kruis test planningssysteem op Vierdaagse, The Ocean Cleanup bestrijdt met AWS plastic soep (en meer)

    ActueelData & AI

    Chinese ai-startup Moonshot daagt Silicon Valley uit

    Handen
    ActueelSoftware & Development

    Workday en Randstad slaan handen ineen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: 15 miljoen voor QuiX Quantum, NTT Data met Eurofiber in 5G-zee (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs