Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Nieuwe SAP Expertise Partners bekend

08 april 2010 - 10:16ActueelSoftware & DevelopmentSAP

Tijdens het VNSG Congres in Maastricht heeft SAP Nederland vierentwintig nieuwe partnerschappen bekendgemaakt.

Zoals ieder jaar kent SAP de partnerschappen toe aan organisaties die zich binnen een bepaalde branche – Vertical Expertise Partners – of oplossingenveld – Special Expertise Partners – duidelijk onderscheiden. De partnerschappen worden verleend op basis van de kennis in de organisatie en de ervaring met de oplossingen van SAP. Daarnaast wordt gekeken naar de business development-mogelijkheden. Voor de oplossingen voor governance, risk & compliance en business intelligence werden dit jaar voor de eerste maal partnersschappen toegekend.

Special Expertise Partnerships

Met de toevoeging van BusinessObjects-oplossingen aan het portfolio maakte SAP in de afgelopen periode grote stappen in de uitbreiding van het aanbod op het gebied van business intelligence. Om deze groei vorm te geven heeft SAP dit jaar zeven partners benoemd tot Special Expertise Partner in dit segment, te weten Accenture, Atos Origin, Capgemini, Ciber, Ensior, Ordina en VCD.

Vorig jaar kondigde SAP een nieuw partnerschap aan op het gebied van GRC. Dit portfolio richt zich op bedrijfsbreed risicomanagement die naleving van wet- en regelgeving ondersteunen. De volgende organisaties hebben een partnerships in de wacht gesleept: Accenture, Logica en Deloitte.

De overige nieuwe Special Expertise Partnerships zijn Atos Origin (Manufacturing), Avelon (NetWeaver), Centre Consulting (BusinessObjects Enterprise Performance Management), Ctac (Application Management Service Provider), Deloitte (BusinessObjects Enterprise Performance Management), Deloitte (Price and Margin Management), Launch! (ERP Human Capital Management), Task24 (Manufacturing), T-systems (Hosting Provider) en Uphantis (Hosting Provider).

De nieuwe Vertical Expertise Partnerships zijn Accenture (Consumer Products), Ordina (Financial Services), Ordina (Public Sector) en Phobos (Healthcare).

Marcel Groenenboom, director global ecosystem & partner group bij SAP Nederland: "Onze partners zijn voor ons van levensbelang. Bovengenoemde partners maken de strategische keuze om structureel met ons samen te werken en zich zó te verdiepen in de materie van de branche of ons aanbod, dat we met hen echt aan de weg kunnen timmeren. Wij kijken uit naar de samenwerking."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Een echte geïntegreerde AI oplossing

    Efficiëntie door een geïntegreerde AI oplossing met Mobile XL Mobile XL helpt organisaties bij het toepassen van AI binnen hun...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Software & Development

    Python-stichting wijst forse overheidssubsidie af door controversiële voorwaarden

    Overname M&A
    Security & Awareness

    Kort: Weer diverse overnames, Zander Labs wint Tech Fast 50 (en meer)

    Jacob Spoelstra blazen vermoeiend
    Overheid

    Spoelstra Spreekt: Kleuter

    Software & Development

    Vibe coding en het lot van de developer

    Data & AI

    De transformatie van OpenTable

    Software & Development

    Connected Capital koopt Spit en Noctua

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs