Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Maak kans op een reis met de Channel Monitor

19 april 2010 - 13:48ActueelInnovatie & Transformatie
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

CRN en onderzoeksbureau MarketCap zoeken nog resellers die willen meedoen aan een onderzoek over de ontwikkelingen in de Nederlandse resellermarkt. De uitkomsten van het onderzoek worden gepubliceerd in de CRN printeditie en op channelweb.nl. Onder de deelnemers zal onder andere een luxe, geheel verzorgd weekend voor twee personen naar Barcelona, Stockholm of Milaan verloot worden.

Elk kwartaal worden er interviews afgenomen over de ontwikkelingen in het it-kanaal. De uitkomsten van de Channel Monitor worden gepubliceerd in CRN (www.channelweb.nl). Dit onderzoek beantwoordt aan een toenemende vraag vanuit de resellers, it-leveranciers en distributeurs naar meer en vooral continu en trendmatig inzicht in het resellerkanaal.

Wat motiveert een reseller om een product wel of juist niet actief te promoten en te verkopen? Welke producten doen het goed, welke gaan het goed doen en welke hebben hun beste tijd gehad? Wat is het imago van een bepaald merk? Wat is de ‘share of wallet’ van een bepaalde leverancier? Allemaal vragen, waarvan de antwoorden een goed inzicht opleveren in het it-kanaal. Het onderzoek zal informatie opleveren aan de hand waarvan resellers, leveranciers en distributeurs in Nederland en België meer onderbouwd, sneller, efficiënter en effectiever kunnen reageren en handelen, aldus Alfred den Besten, directeur van MarketCap. "Het kanaal is de afgelopen jaren steeds belangrijker geworden en dan gaat het niet om de kwantiteit, maar om de kwaliteit. Voor zowel leveranciers en resellers als distributeurs is het van cruciaal belang om op continue basis te weten wat er speelt, wat de verwachtingen zijn en met welke emoties zij rekening moeten houden. Het is dus ook in het belang van het kanaal zelf om deel te nemen aan de Channel Monitor".

Wilt u als reseller deelnemen aan dit onderzoek, stuur dan een bericht aan info@marketcap.eu. Als dank voor uw medewerking ontvangt u een samenvatting van het onderzoek. Dit is voor resellers een mogelijkheid om hun positie ten opzichte van de concurrentie en hun positie in de markt te bepalen.

Onder de deelnemers aan het onderzoek zal onder meer een luxe, geheel verzorgd weekend voor twee personen naar Barcelona, Stockholm of Milaan verloot worden.

Meer informatie staat ook op: http://www.marketcap.eu/news-articles/9/nieuwsbericht/29/

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Java
    OpinieCarrière

    Java 30 jaar: legacy of alive?

    ActueelInnovatie & Transformatie

    In deze 10 projecten wordt het beste samengewerkt!

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nederlandse hightech-sector sluit Japanse deals

    OpinieCarrière

    Van reactief naar voorspellend: waarom scenario-management onmisbaar wordt

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Zo transformeren de 10 beste organisaties digitaal!

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Vlaams minister-president Diependaele opende Cybersec Europe

    Eén reactie op “Maak kans op een reis met de Channel Monitor”

    1. Jos? Delameilleure schreef:
      20 april 2010 om 07:53

      Fantastisch hoe channelpublicaties ook al de marketing tools uit de diverse partnerprogramma’s gebruiken. Win een reis!

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs