Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

ON2IT start samen met IBM security-campagne

19 april 2010 - 14:16ActueelSecurity & AwarenessIBMOn2it
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

ON2IT, specialist in managed it-security, start samen met IBM de campagne ‘Save on security’. In deze marketingcampagne staan de visie van ON2IT op it-beveiliging en de realisatie ervan met inzet van IBM-oplossingen en -producten centraal.

De doelstelling van de campagne is om middelgrote bedrijven ervan bewust te maken dat ze met ON2IT in drie stappen tot een beter it-beveilingsbeleid kunnen komen. De drie stappen zijn inzicht in wat het netwerk binnenkomt, bescherming van netwerkassets, en regulering (wie krijgt toegang tot welke data?).

Servervirtualisatie is een belangrijk aandachtspunt in de Save on security-campagne. Uit recent onderzoek van Gartner blijkt dat in 2012 zestig procent van de gevirtualiseerde servers minder veilig is dan de fysieke servers die ze vervangen. Hoewel Gartner verwacht dat dit percentage tot 2015 daalt tot dertig procent, waarschuwt het onderzoeksbureau bedrijven om in de architectuur- en planningfasen van virtualisatie de juiste maatregelen te nemen om virtuele servers te beschermen. Deze cijfers zijn voor ON2IT en IBM reden om in de campagne de nadruk te leggen op VMware-beveiliging.

Om Save on security tot leven te brengen, maken ON2IT en IBM onder andere gebruik van de IBM-kenniscentra voor e-Health (in Frankrijk) en voor Water Management (in Amsterdam). In deze centra laten de bedrijven zien hoe hun gezamenlijke oplossingen concreet hun werk doen – nu en in de toekomst. Daarnaast sturen beide bedrijven gezamenlijk een mailing uit naar mkb-organisaties, die daarna telefonisch wordt opgevolgd.

De ON2IT Security 1-2-3-aanpak krijgt een centrale rol in Save on security. Deze aanpak zorgt ervoor dat organisaties niet worden belemmerd in hun dagelijkse werkzaamheden, terwijl hun informatie en systemen betrouwbaar en beschermd zijn. Dit alles is mogelijk tegen lagere security-kosten. Daarbij voldoen bedrijven met ON2IT Security 1-2-3 aan huidige en toekomstige wet- en regelgeving. Voor deze allesomvattende beveiliging werken ON2IT en IBM onder andere met de IBM Virtual Security Solution. Dit is een IBM-beveiligingsoplossing voor VMware. Ook zetten de bedrijven de nieuwe IBM-bundels in voor Identity & Access Assurance en voor Data & Application Security. Hierin zitten bijvoorbeeld oplossingen voor Single Sign-On voor bedrijfs- en e-business-portals en User Provisioning. De software omvat tevens geautomatiseerde oplossingen voor security Iog management & reporting op basis van Tivoli Security Information and Event Manager.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Regelgeving en zorgplicht helpen organisaties om succesvol en veilig te zijn

    Hoe helpen regelgeving en zorgplicht organisaties om succesvol en veilig te zijn?

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Actuele cyberdreigingen in kaart gebracht

    Een uitgebreid threat report (2026) met trends, tactieken en risico’s voor complexe IT-omgevingen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour (ciso, Budget Thuis)
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Ai als snelste penetratietester ter wereld, met opensource als achterpoort

    Data & AI

    Kort: Albert Heijn pakt met ai broodverspilling aan, 5 jaar garantie Brother-printers (en meer)

    Data & AI

    Kort: Atos bundelt krachten met Elastic voor ai-uitrol, 2 miljoen voor Delfts Fiducial (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Zakelijk dipje deert KPN niet, burgerpetitie om DigiD (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Wanneer is een cloud werkelijk soeverein?

    Security & Awareness

    ChipSoft: gestolen data zijn vernietigd

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs