Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk

ON2IT start samen met IBM security-campagne

19 april 2010 - 14:16ActueelSecurity & RiskIBMOn2it
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

ON2IT, specialist in managed it-security, start samen met IBM de campagne ‘Save on security’. In deze marketingcampagne staan de visie van ON2IT op it-beveiliging en de realisatie ervan met inzet van IBM-oplossingen en -producten centraal.

De doelstelling van de campagne is om middelgrote bedrijven ervan bewust te maken dat ze met ON2IT in drie stappen tot een beter it-beveilingsbeleid kunnen komen. De drie stappen zijn inzicht in wat het netwerk binnenkomt, bescherming van netwerkassets, en regulering (wie krijgt toegang tot welke data?).

Servervirtualisatie is een belangrijk aandachtspunt in de Save on security-campagne. Uit recent onderzoek van Gartner blijkt dat in 2012 zestig procent van de gevirtualiseerde servers minder veilig is dan de fysieke servers die ze vervangen. Hoewel Gartner verwacht dat dit percentage tot 2015 daalt tot dertig procent, waarschuwt het onderzoeksbureau bedrijven om in de architectuur- en planningfasen van virtualisatie de juiste maatregelen te nemen om virtuele servers te beschermen. Deze cijfers zijn voor ON2IT en IBM reden om in de campagne de nadruk te leggen op VMware-beveiliging.

Om Save on security tot leven te brengen, maken ON2IT en IBM onder andere gebruik van de IBM-kenniscentra voor e-Health (in Frankrijk) en voor Water Management (in Amsterdam). In deze centra laten de bedrijven zien hoe hun gezamenlijke oplossingen concreet hun werk doen – nu en in de toekomst. Daarnaast sturen beide bedrijven gezamenlijk een mailing uit naar mkb-organisaties, die daarna telefonisch wordt opgevolgd.

De ON2IT Security 1-2-3-aanpak krijgt een centrale rol in Save on security. Deze aanpak zorgt ervoor dat organisaties niet worden belemmerd in hun dagelijkse werkzaamheden, terwijl hun informatie en systemen betrouwbaar en beschermd zijn. Dit alles is mogelijk tegen lagere security-kosten. Daarbij voldoen bedrijven met ON2IT Security 1-2-3 aan huidige en toekomstige wet- en regelgeving. Voor deze allesomvattende beveiliging werken ON2IT en IBM onder andere met de IBM Virtual Security Solution. Dit is een IBM-beveiligingsoplossing voor VMware. Ook zetten de bedrijven de nieuwe IBM-bundels in voor Identity & Access Assurance en voor Data & Application Security. Hierin zitten bijvoorbeeld oplossingen voor Single Sign-On voor bedrijfs- en e-business-portals en User Provisioning. De software omvat tevens geautomatiseerde oplossingen voor security Iog management & reporting op basis van Tivoli Security Information and Event Manager.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Governance die AI laat groeien

    Praktische governance voor Copilot en agents: grip op data, identiteit en verantwoordelijkheid

    Computable.nl

    Hoe blijft jouw cloud bereikbaar en beheers je risico’s?

    Cloudcontinuïteit in de praktijk. Ontdek hoe je digitale continuïteit beter organiseert en risico’s beperkt.

    Computable.nl

    Eén beveiligingsstrategie voor mens, device en netwerk

    Een gids met inzicht in hoe gebruiker, apparaat en verbinding samen de beveiliging bepalen. Endpoint en gebruiker veilig verbonden.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Soevereiniteit

    Digitale soevereiniteit of digitale au...

    Digitale soevereiniteit, digitale autonomie, soevereine cloud: de termen worden vaak door elkaar gebruikt. Maar wat betekenen ze nu echt, en waarom maakt het uit? Begin juli 2026 scherpte het kabinet...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Risk

    Politie start strafrechtelijk onderzoek naar cyberaanval op Albert Heijn

    IT Strategy & Governance

    Kort: Zorgen om verkeerssoftware Rijkswaterstaat, Canon introduceert edr voor printomgeving (en meer)

    Security & Risk

    Microsoft slaat alarm over ai-cyberaanvallen

    Industry & OT

    Ot-beveiliging: spaghetti moet lasagne worden

    Patch Management

    Cybercriminelen bestoken PHP-servers na publicatie noodpatch

    Cloud & Infrastructure

    Kort: 7 miljoen voor ot-beveiliger Indurex, 10 miljoen voor Photon Bridge (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs